Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de nem tudom milyen ürüggyel szólítsam meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sohasem beszéltem még a fiúval csak néztem őt mégis milyen ürüggyel szólítsam le,hogy ne tűnjön cikinek?
2012. dec. 29. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Semmilyennel.Te vagy a nő, viselkedj is úgy. Ha egy pasi akar tőled valamit, az jelentkezik és te eldöntöd kezdj-e vele valamit, vagy mély kalapemeléssel távozol.
2012. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szólj neki hogy van egy kedvenc helyed a városban, csak épp nincs ki elkísérjen... ha nem veszi a jelzést akkor hagyd
2012. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen aktuális problémával kapcsolatban. Aztán mehet valami könnyed téma és már beszélgettek is.
2012. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mondja az 52%-os valószínűleg öreg néni. akit tisztelünk meg minden, de azért ha nagyon tetszik a fiú, akkor beszélj vele az órarendedről, iskoláról, órákról ilyen hétköznapi dolgokról.
2012. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elég ha szemezel vele akk sztem rá fog jönni :)

sok sikert !

2012. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszadónak igaza van. Te vagy a nő viselkedj is úgy!

DE!

Ha annyira tanácsokat akarsz :) Akkor:

- szimplán sétálj felé és tök véletlenül menj neki a folyosón vagy akárhol, majd kezdj el mosolyogni és kérj tőle bocsánatot, ha ő is barátságosan mosolyog, akkor szimpi vagy neki

- próbálj keresni olyan szituációt ahol csak ketten vagytok, majd ekkor menj oda hozzá és szólítsd meg, pl. úgy, hogy: szia, te is ...-ra vársz?, ezek után már egyszerűbb lesz vele beszélgetni

- idióta módszer de bejöhet: jelöld be facebook-n ha visszajelöl, akkor az vagy azért van mert szimpi vagy neki, vagy azért, hogy ismerőst gyűjtsön, de ha visszaigazolt akkor csak írj rá chaten, mondjuk azzal a szöveggel, hogy: szia, ne haragudj hogy bejelöltelek, de elsőre nem téged akartalak, csak összetévesztettelek valaki mással... (várod a reakciót, majd..) de várj! mi nem egy suliba/boltba/orvoshoz/akárhova...:D járunk?

- csinálj úgy mintha egyáltalán nem lenne körülöttetek egy ismerősöd sem és kezdj el szipogni, majd állj hozzá közelebb kezdj el keresni egy zsebkendőt, majd mint aki nem talált, nyugodtan kérj tőle egyet

- esetleg ha van egy közös ismerősötök akkor próbáld megkérni őt, hogy mutasson be titeket egymásnak

- stb.. :D


Remélem valamit tudtam segíteni! :)

2012. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a pasinak, akkor hiába viselkedik nőként, akkor sosem fog összejönni.

Ez egy baromság, hogy a férfinak kell lépni először. A nők is megtehetik ugyanezt.

Próbálj közeledni felé, vagy ess orra előtte egy rakat szatyorral, akkor tuti odamegy segíteni, hacsak nem egy tuskó. :)

2012. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Villamos/busz megálloban: Mikor várhato a következö? Ugy sietek ....ba , még elkések. Boltban: Nem láttál narancslekvárt? Gyorsan meg kellene vennem, mert sietek .....ba. Utcán: Nem tudod, hol lehet gyorsan igazolványképet készittetni..... Mennyit irjak még? Nem lehetsz ennyire bamba. (Ne haragudj, te legyen már egy kis fantáziád
2012. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ÉÉn férfiként pl . ha nekem is tetszik a lány, soha nem várnám el,hogy ürügyeket kreáljon ,amivel aztán leszólít. CSak simán jöjjön már oda hozzám, ne legyen félénk, és határozottan mondja meg,hogy szia, szeretnélek megismerni te fickó. Mit szólsz hozzá, bejössz nekem. Ennyi. Erre majd vagy megörülök, és hajlok a dologra, vagy azt mondom, ne haragudj, de nem fog működni. Ennyi. Ez olyan nagy ügy? lányok, legyetek kezdeményezők! De annyira feleslegesnek tartom az ürügyeket, mert mind mű szar, úgyis 1 perc után kiderül,hogy csak ismerkedni szeretne, akkor meg mifrancnak a kamukérdés az elejére. Rögötön a lényegre! Azajó! Nálam legalábbis.....
2012. dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8 as ,ezeket a lekérdezgetéseket nem szeretem, mert egy modnattal el lehet intézni a választ, utána kiakad a beszélgetés, nőket se szeretek így leszólítani. Odabasz rá egy válasz mondatot, utána hogyan tovább?!.

Az azelőtti valamelyikre meg azt írnám,hogy ha engem fellökdösne a nő, mert direkt nekemjön, biztos,hogy nem mosolyognék rá, mert sose voltam mosolygós, inkább főrúgnám mitn az ólajtót, még ha szimpatikus volna de nagyon a lány, akkor sem mosolyognék vissza vadidegenre, én ilyen vagyok. Ahogy Faszbukon és egyéb közösségi szarokon se voltam fenn sosem, tehát nálam pl. az se volna nyerő, biztos vannak még ilyen ganéládák mint én, akiknél ezek a fentebb írt módszerek NEM !JÖNNEK! BE!

2012. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!