Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keres meg évek után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres meg évek után, kisebb-nagyobb megszakításokkal az exem? 25L

Figyelt kérdés
A szakítás óta nem is találkoztunk, de a neten mindig megtalál. Érdekes, hogy mindig amikor vm rosszra fordul az életemben, akkor is felbukkan. Elviccelődünk, flörtölgetünk.

2012. dec. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit érzel iránta?

Ha még mindig szereted, próbáljátok meg újra, de ha nem, akkor tiltsd le az adott oldalon, így nem tud veled beszélni. Így lesz időd egy kicsit elgondolkozni, hogy mit akarsz :) Vagy ha később jössz rá, hogy mégis akarod, megkeresheted, vagy várod, amíg ő keres meg. (inkább az 1.)

Ha meg továbbra sem, akkor hagyd és flörtölj másokkal is :)

2012. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:

őőő 1ik exemmel nekem is szokásom olyan fél éves adagokba beszélünk párszor aztán annyiban marad megint 1 jó időre.

úgy elvagyunk a dologgal nincs igazán mögöttes tartalma v célja.

2012. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert szeret még:)
2012. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Érdekes dolog, mert mindigis vonzónak találtam, és tudom, hogy ő is engem, jóval azelőtt, hogy összejöttünk volna. Találkozásra nincs sok esély sem, mivel messze lakunk, ha szexelni akarna, nem lenne rá lehetőség. Mindigis tetszett a stílusa, a humora, a hevessége, de ez az átkozott távolság...
2012. dec. 28. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!