Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval van alakulóban egy srác,több mint valószínű,hogy összejövünk.A kérdésem az lenne,hogy mennyi lenne az ideális idő,mennyit várjak a szexszel illetve a pettinggel.Mivel nem vagyok már szűz,megváratni nem akarom,viszont odaadni magam egyből se szeretném.Csak értelmes válaszokat!Köszönöm.

2012. dec. 28. 13:10
 1/8 Patrik24 ***** válasza:
Ha játszmázol és nem akkor van szex amikor kívánod őt, az nem hitelesség, ilyen lány nem kellene nekem.
2012. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most nem értelek téged,nem ez volt a kérdés,és nem is arra válaszoltál...Ki beszélt itt játékról? Egyáltalán nem állt szándékomban játszani vele,meg kihasználni őt.
2012. dec. 28. 13:18
 3/8 Patrik24 ***** válasza:
Az a játszmázás, hogy nem magadat adod és nem akkor szexelsz vele amikor kívánod őt, hanem akkor amikor pl más ember tanácsolja neked.Ez nem normális dolog. A válaszom a kérdésedre, ami már az első válaszomban is benne volt, csak nem nyíltan leírva: akkor szexelj vele amikor úgy érzed, hogy akarsz vele és ne akkor amikor agyból levezeted, hogy na most kéne mert ez és ez.
2012. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat...erre lettem volna kíváncsi...
2012. dec. 28. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 1 hónap után orálisan kielégíteném. És a második hónapban feküdnék le vele. Persze ez csak lenne jó ha sokat találkoztok. Mivel nem vagy szűz nem kell sokáig megváratnod. Viszont ha túl könnyen adod magad az sem jó, mert akkor nem fog megbecsülni.
2012. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Patrik24 ***** válasza:
"Viszont ha túl könnyen adod magad az sem jó, mert akkor nem fog megbecsülni." Ezt a hülyeséget honnan szeditek? Ha annyira kívánja egymást két ember hogy hamar megtörténik az a legjobb dolog. Ennek semmi köze a másik megbecsüléséhez. Azzal a lánnyal akivel eddig a leghosszabb kapcsolatom volt (4 év) 2 hét után lefeküdtünk egymással. A megbecsülés a lány viselkedésétől függ.
2012. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen problémázni. Eleve a 21. században élünk, ilyenkor már egy lány nem "odaadja magát", azt a házasságba belekényszerített feleségek tették száz éve házastársi kötelezettségként, de amúgy utálták és közben imádkoztak, hogy legyen már vége. A 21. században egy nőtől is normális, hogy szeresse és élvezze a szexet.


A másik dolog meg, hogy ha a pasi egyedül amiatt tud értékelni, mert nem feküdtél még le vele, az régen rossz.


Én a párommal két héttel azelőtt lefeküdtem, hogy járni kezdtünk volna. És nem értékel ettől kevésbé. Az előző barátommal 2 hetet vártunk csak, mégis utána öt évig együtt voltunk. Tényleg nem ez számít :)

2012. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy sok embertől hallottam már,h a mai fiatalok hamarabb szopnak mint szexszelnek..és ez részemről is elég gáz,és igazuk van..az oké,hogy kiverem neki,abban semmi rossz nincs persze,de azért első alkalomkor szerintem húzós...csak akkor csinálom valakinek is,ha már régóta együtt vagyunk...mellesleg én mindig letisztázom velük,h én sem várom el,h engem kinyaljanak,mert vmiért nem szeretem,de ha az illető megérdemli,talán kivételt teszek nála.
2012. dec. 28. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!