Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lennék? Nektek mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék? Nektek mik a szerelem jelei?

Figyelt kérdés
egész nap rá gondolok, álmodozom vele, csak azért képes lennék kihagyni bulikat, hogy vele beszélhessek este msnen, ha találkozunk nagyon izgulok, bizsereg mindenem, belehalnék, ha más lánnyal összejönne, csomószor hiányzik, mindig várom, hogy telefonáljunk, vagy, hogy beszéljünk msnen, ha 1 napig nem beszélünk, már rögtön hiányzik 17/L
2009. aug. 25. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Te bizony teljesen szerelmes vagy.
2009. aug. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor miért vagyok ebben bizonytalan? talán mert még sosem voltam ezelőtt szerelmes?
2009. aug. 25. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet és ezzel ő is így van?
2009. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen, legalábbis azt mondja
2009. aug. 25. 01:38
 5/8 anonim válasza:

Igen, te nagyon beleestél ebbe a fiuba. Énis voltam már igy egy fiuval..hm..!!

talán azért kételkedsz benne, mert lehet h elvárnád h a fiu is igy mutassa ki az érzelmeit..De aztis tudni kell, hogy a fiuk nagyrésze nem az a fajta, aki szép szerelmes dolgokat ir, és álmodozik!! Szerintem már azis elég, ha mondja h szeret, vagy irja, és kedves veled:)

2009. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, és nem tudom elképzelni azt, hogy ne legyen mindig az életem része.
2009. aug. 25. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Szép is a szerelem nemigaz? :)

Én is ezeket tapasztalom de ami azt illeti néha egyféle "evési undor" is társul hozzá. Nem szó szerint undor úgy értem ehetnékem van de nem vagyok rá hajlandó mert ránézek és azt mondom nem létezik hogy egy falatot is egyek :)

2009. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, amikor nagyon szerelmes voltam egy fiúba:)

amugy azért érzed ennyire a hiányát, mert nem lehet a tied. vagyis.. elmagyarázom: én elöször a suliba voltam nagyon szerelmes, mindig rá gondoltam stb..(ahogy te most). a fiú kihasznált puszilgatott meg minden. egyszer ilyen volt velem, egyszer olyan. de mivel nagyon szerelmes voltam nem vettem észre. már tul vagyok rajta, de a szívem mélyén még mindig szeretem egy picit valahol.

most van barátom (már több mint fél éve) ráis mindig gondolok, mindig eszemben jut akármit csinálok. de mégse érzem belül h áá meghalok érte.. vagyis érzem, de nem ugy mint az elözönél.

ez azért van, mert a régi fiu nem lehetett az enyém, ö meg könnyen igen..

ha az elejétöl kezdve összejöttetek volna akkor nem éreznéd ennyire

legalábbis szerintem;)

szerelmes vagy!!:D

2009. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!