Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként hogy élitek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy élitek meg a plátói szerelmet/visszautasítást?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdjük úgy, hogy a plátói szerelem nem egyenlő a visszautasítással!


Szóval akkor most mi is a kérdés? mert ez így nem értelmes!

2012. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mind a 2ről lehet írni!
2012. dec. 26. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:

ill. nem szükségszerűen.

Adódhat abból is, hogy valami lehetetlenné teszi a két fél szerelmét.

2012. dec. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A plátói szerelmet nagyon rosszul, és tartok tőle, hogy visszautasításban is részem lesz hamarosan... :(
2012. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen nehezen éltem meg, ma már nem csinálnék túl nagy problémát a visszautasításból, nem futnék olyan vonat után, ami már elment vagy meg se állt. Ebből kiindulva nem kerekedik ki belőle plátói szerelem sem.

Ha a körülmények lehetetlenítenék el a kapcsolatot, akkor mindent megtennék, hogy változtassak a körülményeken, amennyiben a másik is így áll hozzá - ha szeret, így is fog. Akkor pedig megoldható, nagyon ritka az az eset, amikor nem.

2012. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég rosszul. Akadt mostanában mindkettőtől...
2012. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Visszautás az korrekt módon fájna a lelkemnek,megfosztana bizonyos szinten az önbizalmamtól.De mivel nem vagyok nyomulós,kihívó viselkedésü,fõként kezdeményezõ nem így ez a dolog elkerûlt eddig.
2012. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Plátói szerelmet elég jól éltem meg eddig:) volt egy férfi, akivel semmi sem lehetett közöttünk... de mindig, mikor láttam boldog voltam. Egy idő után rájöttem, hogy ez reménytelen, és nem lehet tovább így folytatni, ezért próbáltam nem mosolyogni rá stb. :) Még mindig örülök, ha találkozom vele, de azóta van barátom, akit nagyon szeretek.
2012. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Természetesen rosszul. 2 évbe telt kihevernem az exemmel való szakítást, aztán találkoztam valakivel, aki hosszú-hosszú idő után újra megfogott, beleszerettem. Újra örült a szívem, találkoztunk, beszélgettünk, úgy nézett ki, nagyon szépen alakulnak a dolgok. Aztán kiderült, hogy csak szexre kellettem volna neki és azóta nem is keres. Csakhogy én meg szerelmes vagyok, de beadni nem fogom a derekam, nekem ennél több kellene:(
2013. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!