Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Legjobb bnőm pasija azt mondta nekem ha bnőmmel nem jöttek volna össze akkor velem jött volna össze mert bejővök neki...

hogy nézzek így bnőm szemébe holnap? :(

igazából nekem már régóta bejön a srác csak hogy most össze jött bnőmmel,így hagytam a francba...


2012. dec. 24. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mért hogy nézzél? Mint ahogy máskor is szoktál, de ne említsd meg neki egy szóval sem mit mondott neked a srác.
2012. dec. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyan bűntudatom van :/
2012. dec. 24. 17:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj ki a srácból.
2012. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akarsz a barátnődnek fájdalmat okozni? Akkor lakat a szádra. Ha bármit mondasz neki erről, akkor biztos összeveszik veled és úgy fogja érezni elcsábítottad a fiúját. Ha viszont szereted a srácot és meg akarod szerezni, akkor elveszted a barátnődet. Gondolt át magadra kire van nagyobb szükséged!
2012. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szőke vagy vagy most mi a f*szom van ? Csak szerintem rohadtul semmi logikája nincs az egésznek és értelmetlen vagy én vok tök hülye mert akk bocs :S
2012. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem akarsz...? Így akart kezdődni a mondatom csak már írni sem tudok.:D
2012. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a srác egyáltalán nem tudja hogy bejön nekem,attól félek hogy holnap ott lesz barátnőméknél a srác,nem akarok a barátnőmnek rosszat mert nekem olyan mint a testvérem :/
2012. dec. 24. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi jelentősége a dolognak, mivel barátnőddel van együtt. Ezt a srácot felejtsd el, számodra tabu.

Nem tettél semmi rosszat, ezt a dolgot pedig tényleg ne mondd el barátnődnek.

2012. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennek semmi jelentőssége....agy voltam hasonló helyzetbe csak akkor még hivatalonsan nem jöttek össze.....szóval visszautasítottam ő meg végül visszautasította az én barátnőmet...pár hónap múlva összejöttünk a lényeg hogy legyen már benne annyi büszkeség hogy ne te legyél a szamár h anincs ló
2012. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem basztál el semmit tudom

igen jó vele lenni és nagyon

szeretem de ameddig nem

voltam együtt vele addig meg

lett volna rá az esély de így

már nincs és tényleg nem

basztál el semmit sem nyugi

van megmaradtál az én pici

hugicámnak és én úgy is

tekintek rád!!!

am épp ezért nem akartam

elmondani ezt az egészet mert

nem akartalak megbántani sem

pedig fájdalmat okozni ezzel

az egésszel

ne haragudj hugica!!!!


ezt írta nekem :'(

2012. dec. 24. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!