Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változtatok, tudnátok segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változtatok, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves csendes, visszafogott srác vagyok, Budapesten élek. Az a helyzet, hogy eddig nem sok tapasztalatom van a lányok terén, ritkán jártam el bárhova is. Pár hónapja elhatároztam, hogy változtatok, és szeretnék magamnak találni egy hasonló jellemű barátnőt. A kinézetem és a ruhatáram már rendben van, a nyitottság is alakul, sok mindenen változtattam, de sajnos még a dumám nem az igazi. Ennek ellenére úgy érzem, készen állok az ismerkedésre.


Kérlek segítsetek, hogy/hol tegyem meg az első lépést? Merre keressem az ilyen típusú lányokat? Buliba szerintem nem járnak,a könyvtár és hasonló helyek szerintem felejtősek, spontán az utcán leszólítani valakit, pedig ebben a mai világban, főleg Budapesten szinte lehetetlen. Itt mindenki bizalmatlan és siet valahová.


Egyszóval hol találok hozzám hasonló jellemű, 16 évnél idősebb lányt?


2012. dec. 23. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok, mint te. Én is visszafogott vagyok, de határozott. Mivel én nem azért lettem csöndes, mert béna lennék, egyszerűen csak nem jártatom fölöslegesen a szám.

Budapesten lakom, és rengeteg buliban voltam már, de nem ajánlom , onnan max egyéjszakásokat szedtem össze.

Gondolom eleged van az ilyen kérdésekre érkező standard válaszokból, h utcán,könyvtárban,neten,kávézóban...stb. Mert ezek a helyek ugyan tényleg alkalmasak lennének az ismerkedésre, de a valóság az, hogy senki sem használja ki.

Így amit javasolni tudok, valami tevékenység: pl. munka, vagy sport, művészetek, akármi. Ahol emberekkel lehet találkozni, de mégsem így direktbe a párszerzés a cél. Ott jobban lehet lazán ismerkedni szerintem.

2012. dec. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!