Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran gondolsz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran gondolsz az exedre?

Figyelt kérdés

Azzal a lány akire sokat gondolok nem volt hosszú kapcsolatom,de még is úgy érzem életem szerelme volt..

Elég csúnyán lett vége a kapcsolatnak kb 2évvel ezelőtt.,ő volt aki másokkal kavargatott,én futottam utána pedig mindenki mondta,hogy ne..


Idén nyáron kb fél éve felkeresett, hülyített aztán eltűnt megint..



Ez idő alatt volt olyan hogy hetekig eszembe sem jutott,de volt mikor minden nap..és már nem tudom hány napja minden nap....kicsit bosszant:D


Nem vagyok belé szerelmes,de még sem semleges

17f


2012. dec. 22. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
En nem tul gyakran, ugy is mondhatnam hogy egyaltalan nem, de vannak dolgok, targyak, helyek, ilyenek, amelyekrol eszembe jut a kozosen egyutt toltott ido, es akkor egyfolytaban o jar a gondolataimban, aztan megint eltunik belole, es hosszu ideig megint semmi:D
2012. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem,kb mint nálam:D

köszi

2012. dec. 25. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem!Max úgy,h úgy de úgy megölném! Csúnyán váltunk el,majdnem feljelentettem, úgy h semmi miatt sem gondolok rá! Élje csak tovább az unalmas,nyomorúságos életét tovább!

23/L

2013. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!