Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkalmatlan lennék a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmatlan lennék a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

Segítségeteket vagy véleményeteket szeretném kérni!

Az a nagy igazság, hogy olyan érzésem van mintha alkalmatlan lennék egy kapcsolatra.

Először is jellemezném magam: 24 éves lány vagyok, fél éve nincs barátom. A külső nem dominál jelen helyzetben, de ha valaki arra kíváncsi, nincs velem gond óvom külsőm. Rengeteg srác bepróbálkozik, de nem igazán fognak meg. Komoly kapcsolatom majdnem 6 évig tartott. Mostanában úgy elkezdtem randizgatni, de attól függetlenül, hogy nagyon vágyom a testi kapcsolatra amit nem tudok megtenni, mert van egy tartásom és valahogy ezt tudom átlépni, azaz nem gondolom, hogy a rögtön ke**lés az helyes lenne. A lényeg, hogy nem tudom mi lehet velem, de mégis vágyom valamire, de visszatart az, hogy gátlásos vagyok és nem engedek vágyaimnak. Lehet csak azért van, mert hosszú ideig volt barátom és most nem vágyom semmire. A múltkor egy számomra nagyon helyes sráccal gabalyodtam össze, de ő az az igazi sármos jó képű, nem tudtam vele mit kezdeni! :/ Valaki esetleg hasonló helyzet? Egyéb vélemény? KÉtségbe estem



2012. dec. 22. 14:12
 1/7 Patrik24 ***** válasza:
" az az igazi sármos jó képű, nem tudtam vele mit kezdeni!" na ez itt a gond. Alapos önvizsgálat kellene neked, a választ biztos tudod a problémádra, csak lehet nem mered magadnak bevallani az igazságot, mert az túl fájdalmas lenne.
2012. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:/ tuti, hogy velem baj, ezzel tisztában is vagyok

csak, hogy miért lehet ez :/ nem tudom mit tegyek

2012. dec. 22. 14:30
 3/7 A kérdező kommentje:

önvizsgálat..oké

visszagondolva nem bánom, hogy nem volt semmi a sármos sráccal, mert felesége van én meg nem vagyok gyökér, meg nem szerettem volna, hogy ribancnak tartson ...lehet talán túl aggódó vagyok? visszafogott? :/

2012. dec. 22. 14:32
 4/7 Patrik24 ***** válasza:
Félsz az újtól, ezt látom a visszafogottságod mögött. Csak ennek az a hátránya, hogy aki félelemből nem nyit, annak nem lesznek jó élményei sem.
2012. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:/
2012. dec. 22. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szomorkodni kéne kedves kérdező, hanem válaszolni a levélre amit küldtem! Igen, vagy nem?!
2012. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de nem ismerkedni szeretnék, hanem tanácsot kérni és véleményt, esetleg ha valaki ugyanilyen helyzetben van vagy volt ő mit tett, mit látott jónak, hogy élte vagy éli meg...
2012. dec. 24. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!