Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ha ezt adná nektek a barátotok karácsonyra?

Figyelt kérdés

4éve vagyunk együtt és arra gondoltam, hogy magamra tetováltatom azt a dátumot amikor összejöttünk! Szerinted milyen ötlet? Persze e mellé kapna valami más is ami kézben fogható! De szerinted ez milyen ötlet ?


(már van pár tetoválásom, és neki is van 1 pici tetoválása)


2012. dec. 22. 07:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Hat nem örülnék neki, elég hülye ötlet.
2012. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Indokolnád ?:)
2012. dec. 22. 08:14
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem :)
2012. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én annak a 3000 ftos genius fülesnek jobban örülnék, amit tegnap találtam a neten... De én már csak ilyen vagyok.


21L

2012. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem örülnék, ebben semmi ötlet nincs, igen sablonos. Ezen kivül NEKEM miért lenne ajándék, ha TE tetováltatsz MAGADRA valamit!?
2012. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
egy jelkép h ennyire fontos nekem, h magamra tetováltatom?!
2012. dec. 22. 08:39
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ebben nincs semmi egyéni ötlet, már évszázadók óta minden alacsony társadalmi szinten lévö embernek eszébe jutott, ha újabb ismeretsége lett, akkor az is mellékerült.
2012. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet önző vagyok, de nekem nem számítana ajándéknak, hogy ő magára tetováltat.. Főleg ha régóta vagyunk együtt és nem tinik.. Akkor már inkább főzzön nekem vacsorát, ha nem akar pénzt költeni vagy töltsünk együtt egy meghitt napot kettesben, amikor csak egymásra koncentrálunk...
2012. dec. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szerintem elég hülye ötlet,mivel semmi sem biztos,hogy örökre együtt is fogtok maradni,aztán meg ha szakítotok,akkor meg majd nézegetheted a szép kis dátumot.Hajrá...
2012. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha ne adj' isten 2 év múlva szétmentek, mit csinálsz? Ha minden barátnődnél eljátszod majd ezt, úgy fogsz kinézni, mint egy kisebb kalendárium... szerintem hülyeség.
2012. dec. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!