Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mondta hogy bizonyí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mondta hogy bizonyítsam be neki hogy szeretem és kéne valami jó szöveg mint pl: Lehoznám érted az összes csillagot. Vagy mit tudnék csinálni hogy be bizonyítsam?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 22:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De ha ilyen hülyeségeket mondasz, akkor rájön, hogy nem szereted, hanem csak dugni akarsz! most vagy 10 évesek vagytok vagy tényleg nem szeretitek egymást! Ha igazán szeretnétek egymást, azt éreznétek a másik félen mind a ketten! Szerintem, de, aztán lehet, hogy hülye vagyok
2012. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hátha naiv, akkor szöveggel simán eltudod "hülyíteni".

Ha van esze, akkor csak is a tett, ami számít!

De szerintem az már régen rossz, ha erre kért.. Mer nem érzi?? Vagy mi?

2012. dec. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom olyan 12-13 évesek vagytok, mert értelmes, felnőtt ember nem kér ilyet a párjától, illetve egy másik értelmes, felnőtt ember meg nem akarja copy / paste módszerrel bizonyítani a szerelmét.
2012. dec. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Először is, sztem ne szövegeket keress, hanem gondolj bele, hogy miért kérte a barátnőd. Vmi oka csak van. Ha nincs, akkor hisztérika, és lapátra kell tenni. Ha meg van, és lehet, hogy nem tudatosan csinálod, akkor meg kell kérdezni, hogy mi a baja, ha meg tudod, akkor nem az a megoldás, hogy más tollával ékeskedsz, mert magadtól nem tudzs kitalálni vmi szöveget, hanem őszintén megmondod, hogy nagyon szereted, és nem akarod megbántani. Pl. ha túl sok időt töltesz a haverokkal, és elhanyagolod, akkor abból visszavenni. Ha bámulsz más lányokat, ne tedd, vagy próbáld meg ne feltűnően. Ha túl sokat vagy lány ismerősökkel, akkor azt is korlátozni, vagy legalábbis nem orrba-szájba nyalni-falni őket meg ölelkezős képeket kirakni facebookra. Vagy mondd neki többször, hogy szép. Szóval bármi ellen tégy, amit ő hibának lát. De ez az interneten szövegkeresgélés ez szerintem nagyon művi és nyálas, ha a lány komolyan gondolja a dolgot. Ha nem, akkor meg...
2012. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szűcs Szabolcs válasza:

Szervez kozos programot

Pl mozi az jo mert ossze tudtok bujni es romantikus :)

2016. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!