Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TifannyASD kérdése:

Járna velem? Vagy mi van most?! Nem értem!

Figyelt kérdés

Van egy srác.. ismerem már vagy 4-5 hónapja... de csak úgy 2-3 hete kezdtünk el jóba lenni! Egész héten együtt voltunk Barátnőm a srác meg Én...Nagyon megtetszett nekem a srác és barátnőm rákérdezett hogy járna-e velem, azt mondta hogy igen, de fél hogy elveszíti a barátságunkat... Ez ment így 2 napon keresztül..Barátnőm fészbúkon is megkérdezte hogy járna-e velem, de azt mondta hogy nem!!!

Ma voltam fent nála... nagyon jól elvoltunk... és mondta hogy adjak neki egy ,,Baráti Csókot" Hát adtam......... :D

Kicsit sok is lett..!! De mi az hogy baráti csók? Most akkor járna velem vagy nem? Vagy mi van most? Komolyan nem értem! :S Egyik nap azt mondja hogy igen, másik nap meg hogy nem..:S Segítsetek!


2012. dec. 18. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Járna veled csak annyira szeret hogy fél ha nem jönne össze akkor örökre vége lenne mindennek.És részben igaza van


Ez egy fiú-lány barátság lenne ami szerintem nem létezik és itt is előjön.Te többet érzel ős is többet érez is hiába nem léptek érzés megmarad még ha el is halványul de mindig is megfog maradni ...


És itt a lényeg.Innentől már nem barátság.Helyedben megmondanám ha ő nem akar most többet akkor inkább hagyjátok mert így biztos hogy csak rosszul sül el.


És az sem 100% hogy ha vége a barátságotoknak is vége.Ez azon múlik hogy szakítotok teát rajtatok áll :)

2012. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De néha úgy viselkedik mintha nem is szeretne, meg kb. olyan érzésem van néha ( hogy ha járnánk, akkor ő letagadna) xDD De miért baráti? Vannak volt barátaim akikkel szoktam tartani a kapcsolatot, és nincs semmi feszültség meg stb.! Meg hát csak megpróbálhatjuk! :/ :)
2012. dec. 18. 22:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg kb 4-5hónapja ismerem abból 2-3 hetet beszélgettem vele személyesen.. ez neki barátság? Előtte nem is beszéltünk soha! Csak az utcán futottunk össze azóta így együtt lógunk! Most meg hirtelen azzal jön h vége lenne a barátságunknak ha szakítanánk! :D
2012. dec. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!