Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom belőle kiszedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom belőle kiszedni? (Azt, hogy járna-e velem)

Figyelt kérdés
Mindig eltereli a szót, tegnap tudtam meg, hogy tetszek neki... Nem akar arra válszolni, hogy járna-e velem...

2012. nov. 3. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy még ő maga se tudja. Várj türelemmel, és majd látod.
2012. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül pécsi?
2012. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amikor egy srác kitérő válaszokat ad = a nem-el.


szóval ne is nyaggasd ezt a témát még, mert még változhat valami. de ha nyaggatod, akkor előbb utóbb békén kell hagynod.

2012. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sárinak hívnak téged is? :)
2012. nov. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát tudom h járni akar velem mert kiderült de nem ír vissza ha ráírok meg stb...
2012. nov. 7. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha én így viselkednék mint ez a srác akkor valószínüleg azért tenném mert nem akarok járni a lánnyal. Viszont lehet hogy ez a srác egy puhap*cs és egyszerűen nem meri azt mondani hogy igen:D 20f
2012. nov. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vigyázz lehet csak "játszik".

Amúgy el kellene beszélgetnetek, közeledni egymáshoz és jelezheted Te is hogy akarnád vagy nem.

2012. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fura Yokomura ***** válasza:
Feszítővas, hegesztőpisztoj, stb... ;)
2012. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát most már járunk, de egyébként ez 'első szerelem' mindkettőnknek:D ötödikesek vagyunk
2012. nov. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!