Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat tőlem valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit, vagy csak én képzelődöm?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe teljesen beleszerettem. Eddig rajta nem látszott semmi olyan, hogy ő is ugyanúgy gondolkodna, de az elmúlt 2 napban elkezdtem kicsit reménykedni, hogy talán mégsem így van. Ma is meg tegnap is óra előtt nagyon nézett rám valamiért, a szeméből inkább érdeklődést lehetett kivenni, de lehet hogy másra is gondolt, nem látok bele a fejébe sajnos. Nem akartam nagyon sokáig bámulni rá, a végén már így is elnézett másfelé olyan 3-4 másodperc után. Ma ráadásul mégegyszer is találkoztunk lenn a suli büféjében, akkor ugyanez megismétlődött. Ott ráadásul egyedül volt egy rövid ideig, de én hülye persze nem mertem odamenni hozzá. Szerintetek akarhat tőlem valamit, vagy csak én vagyok teljesen belezúgva és csak képzelődöm?

(Faktos csoporttársak vagyunk egyébként, mindketten 17 évesek.)


2012. dec. 18. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy, könnyen beképzelsz olyan dolgokat amik nem valósak.

Ha azt akarod, hogy ő is viszonozza akkor hódítsd meg a szívét.

2012. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!