Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyereke van, adjak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereke van, adjak esélyt ennek a kapcsolatnak? Többi lent

Figyelt kérdés

szóval..

interneten ismerkedtünk meg(nem partnerkeresőn).új városba költöztünk és így tettem szert néhány új ismerősre.


nagyon megtetszett nekem.gyakran bókol,és egyszer már be is próbálkozott:P de én leállítottam.úgy érzem jól tettem.

szinte minden nap beszélünk fb-on,voltunk bulizni is együtt.legutóbb áthívott magához filmezni.ez volt az első alkalom, hogy átmentem hozzá.

feltűnt néhány játék a lakásban. rákérdeztem,-feltételezvén- nem ő játszik velük.azt válaszolta: 'ma nálam volt a fiam,ja ezt nem mondtam még?apuka vagyok'

nem nagyon akart beszélni a dologról,csak annyit mondott,hogy az anyukával nem jó a kapcsolata.nem is erőltettem a témát,pedig felettébb érdekelt volna.


nem tudom mit gondoljak az egészről..

emberek vagyunk,néha hibázunk.de akkor is másképp néztem volna rá,ha az elején elmondja.

nem tudom,hosszútávon működhetne e közöttünk valami komolyabb,mik derülhetnek még ki,most már azon is gondolkodom,mi van,ha csak hülyít engem,más lányokkal párhuzamosan?


szükségem van néhány véleményre!


én 22,ő 26


2012. dec. 16. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tölcsetek több idot egyut ismerd meg jobban és attol hogy gyereke van meg lehetek egy boldog pár!
2012. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:

De legalább nincsenek együtt. külön élnek.


Neked a gyereket kell elfogadnod, hogy bizony ott is lesz néha és néha néha látni fogod az exét is.


De lényeg h nincsenek együtt.


Ha ezt el tudod fogadni és szereted a pasit akkor talán működni fog.


De van akinél ez csak 1-2 évig happy aztán meggondolja magát h mégsem jó...de ki tudja..

2012. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de én nem csak 1-2 évre akarok valakit:(

tényleg komoly kapcsolatra vágyom,mi van ha ő meg visszamenne hozzá,mert ha gyerekük van,nyilván egyszer nagyon szerették egymást

2012. dec. 16. 21:38
 4/7 ASOT ***** válasza:

Nem biztos az...a gyerek az jön, néha váratlanul is, gyereket akkor is lehet csinálni ha az ember nem tervezi.


Van egy ismerősöm, férfi, felesége volt + 1 éves kisfia, de a pasi nem szerette már a feleségét, másba szeretett bele, elváltak, rá 5 évre a másik nővel házasodott össze, a gyereket néha elviszi magához az apja ennyi.


- Az hogy ő visszamegy e az 10%

- Az h te egy idő után besokallsz, vagy megváltoznak az érzéseid vagy eleged lesz 1-ik napról a másikra az 90%

ez a valószínűbb.


De menj bele, fiatalok vagytok mind a ketten. Ha nem megy akkor kilépsz.


"komoly kapcsolatot akarok" --> a legtöbben azt akarnak már 18 évesen , de erre nincs garancia soha, senkinek.

2012. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván egy picit más olyannal, akinek van gyereke, de inkább abba gondolj bele, hogy ha a közös gyerek ELLENÉRE is szétmentek, akkor ott nagyon megromlott a kapcsolat!

(Van gyerekem, az exem lenne az utolsó, akivel párkapcsolatot akarnék.)

2012. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, a közös gyerek nem tart össze egy párt és pláne nem mércéje a szerelemnek. Próbáld megtudni mennyi szerepe van a gyereknek az életében. Mennyit van ott, mennyi időt tölt vele, mennyi elkötelezettséget jelent, mennyire szorulnál háttérbe a gyereke mellett.

Nem hiszem, hogy le kéne írnod őt, csak mert elkövette azt a hibát, hogy nem az életre szóló nagy szerelmének csinált gyereket.

2012. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi,hogy írtatok.

és igen,egy kicsit elkönyveltem őt felelőtlen embernek.

majd az idő eldönti ezt a dolgot:O

2012. dec. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!