Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizzak egyedül? Hogy csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizzak egyedül? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, vannak barátaim de szinte az egyik sem egy bulizós fajta. Mondjuk én se, de párszor jó lenne már ennyi idősen eljárni esténként. Próbálom rávenni őket, de nem hajlandóak eljönni, a szüleik nem mindig engedik. Nem értem őket, mivel ők is egy idősek velem, hogy tudnak állandóan otthon ülni. Vannak ismerőseim, de azokkal nem vagyok még "bulizós/eljárós" kapcsolatban sem. Viszont így meg tök kínos, hogy egyedül megyek, egyedül vagyok a buliban, nem vagyok ez a nagyon beszélős típus, viszont közvetlen vagyok. Meg hát 18 éves lány egyedül az éjszakába... a szüleim szerintem el se engednének. Ráadásul nagyvárosban élek. Félnék este az utcára menni társaság nélkül. Mit javasoltok?
2012. dec. 15. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire élsz nagy városban?...hátha én is ott lakok :D
2012. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyedül ne menj bulizni
2012. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pesten lakok. :)
2012. dec. 15. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
na végre valaki, aki pesti :D
2012. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj másokkal, keress más társaságot:)
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TB28 ***** válasza:
Ha gondolod eljöhetsz velünk bulizni, hogy beleízlelj a pesti éjszakába. 20/F
2012. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!