Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha az egy hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha az egy hónap alatt csak négyszer csókolt meg?

Figyelt kérdés

Egy hónapot jártam egy fiúval, aki fiatalabb volt nálam, és végül ő szakított.

Miért történhetett ez így, hogy ilyen kevésszer kezdeményezett csókot?


17/l



2012. dec. 14. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mert szegyellos volt.te kellet volna kezdemenyezz ha tapasztaltabb vagy.
2012. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom nem volt túl sok tapasztalata és ezért nem nagyon kezdeményezett csókot..:)

Én fiatalabb vagyok nálad és a volt barátommal sajnos úgy alakult, hogy csak egy hétig voltunk együtt, ezért mindössze csak 3x találkoztunk, de minden alkalommal egy csomószor kezdeményezett csókot..és én is jeleztem neki, azzal, hogy odabújtam hozzá..:)

2012. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát... neki valamivel több tapasztalata volt, mint nekem, ezért fura a helyzet.
2012. dec. 14. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg szarul csókolsz vagy büdös a szád. Hát nem sokszor akart megcsókolni és ő szakítot.. GONDOLKOZZÁL MÁR NÉHA!!!!
2012. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!