Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akiknek "rocksztár"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiknek "rocksztár" vagy híres pasijuk van, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

2hónapja vagyunk együtt,a magyar zenei szférában fontos helyet foglal el a zenekara,bár ő már kivált egy ideje,de attól a rajongás iránta ugyanúgy megmaradt.

csajok,ti hogy viselitek,ha bárhová mentek,tini csajok rohanják le a pasitokat és ugrálnak a nyakába?



2012. dec. 13. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

még egy ismert emberrel sem jártam...hát nem rajonganék

de itt biztos tömegével vannak az ilyen exek :)

2012. dec. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megbízom a barátomban csak a lányokban nem XD

Amúgy engem zavarna ha más lányok is ugrálnának rajta főleg hogy csak a magaménak akarom tudni. Jó persze nem zavar ha bulizik meg lányokkal barátkozik, de ha egy lány ölelgetné/ugrálna rajta az nagyon is zavarna. (kivéve ha az a húga)

2012. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ja,persze,bizalom az van,csak annyira irritáló látni,hogy csöpögnek a kis rivik,meg a fülébe súgdosság,hogy menjenek a backstage-ba.teszem hozzá,15-6 éves csitrik,semmi tartás nincs bennük

persze a barátom abszolút hárít minden ilyen helyzetet,engem csak ezek az idegesítő libák zavarnak :D

2012. dec. 13. 17:41
 4/7 A kérdező kommentje:

*ribik

*súgdossák

2012. dec. 13. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a szerelemben le kell küzdeni az akadályokat. Sok sikert :D
2012. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha bizonyít neked eleget,akkor nem lesz ilyen gondod :-)
2012. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is először kiakadtam ezeken, de ne hisztizz miattuk, mi vállaltuk ezt :) meg nem tenne jót a zenekaruknak sem, ha hisztirohamot kapnánk a rajongóktól.. velem meg amúgy is érezteti, hogy csak én vagyok számára, és maximálisan bízom benne .. mi már 13 hónapja vagyunk együtt.. bele kell szokni, de semmiképp se hisztizz !
2012. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!