Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy elég híres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy elég híres jamaicai zenésszel, szerintetek csak hülyít?

Figyelt kérdés
Azóta folyton ír,ahányszor látja, hogy fent vagyok. Folyton olyanokat ír, hogy mióta látott azóta nem bír kiverni a fejéből, még ha próbál is elfelejteni,mert tudja, hogy a távolság miatt nehéz lenne,stb. Van egy kisfia, neki is tegnap mutogatta a képeim, nem tudom eldönteni, hogy csak hülyít e...vélemények?
2012. szept. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki ő?

Facebookon ismerkedtetek meg?

Ha igen akkor nem lehet hogy fake felhasználó?

2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán csak hülyít, ne viccelj már. Az egyedüli dolog amit komolyan vesznek az a kefélés.
2012. szept. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem facebookon ismertem meg, a fesztiválon ahol fellépett a zenekarával. Ha nem baj,nem mondok most nevet, esetleg privátban
2012. szept. 13. 14:28
 4/6 anonim ***** válasza:

én kíváncsi vagyok rá ;)


de hát ennyiből nem tudjuk eldönteni hogy mit akarhat...

2012. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha Bob Marley-nek hívják akkor csak hülyít :D
2012. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha rasztafari vallású, akkor tudnod kell, hogy ott elfogadott az, hogyha valaki egyszerre több nőt fűz, mert tilos a párkapcsolatban a birtoklás, bűn a féltékenység. Szóval nem tudom, hogy te mit nevezel hülyítésnek, biztos te is tetszel neki, de nem te vagy az egyetlen.

(még annyit hozzátennék, hogy a rasztafari keresztény vallás, szóval ha kérdezed, akkor azt fogja mondani, ez ne tévesszen meg)

Egyébként megírod priviben, hogy ki az? Megöl a kíváncsiság :)

2012. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!