Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet ezt kibírni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt kibírni? Nem szeret senki

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, és megőrülök egy stabil és végleges kapcsolatért, az IGAZIÉRT. Annyira nincs senki körülöttem, hogy most megy egy koncert tőlem 100 m-re és nekem itt kell ülnöm a szobámban, mert nincs, aki eljöjjön velem, még egy vacak koncertre sem. Akik udvarolnának, azok feltételhez kötik, hogy eljöjjenek, az egyik úgy bánik velem, mint egy gyerekkel, nekem meg így nincs kedvem. Barátaim nincsenek, barátnőm sem. Nemsokára műtenek, ott se lesz velem senki, mert mindenki feltételeket szab. Bárcsak ott maradnék a műtőasztalon, mert így nem lehet élni. Szegényen, betegen lehet élni, de szeretet nélkül nem. Alig bírom már.
2009. aug. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
fel a fejjel lesz ez még így se. mi van a szüleiddel? egyébként interneten is ismerkedhetsz. vannak nagyon jó női oldalak keresgélj és barátkozz. pasizni is tudsz neten keresztül, szuper pasik vannak. nem szabad feladni és befordulni.
2009. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Anyuval élek, anyuval erről nem lehet beszélni, idegesíti a téma. Ügyetlennek, bénának tart, mert ő ilyenkor már gyűrűs menyasszony volt 7 éve (17 éves korától), 25 éves korában pedig férjhez ment. Meg sem említhetem a témát. Apa sajnál, de messze él, és egyébként se tud semmit tenni.
2009. aug. 21. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
ne csináld, rendbe fog jönni. te leszel a legboldogabb a világon, mert aki eddig nem kapta meg, és nem volt boldog, nem létezik, hogy ezután se leyen az. a műtét után egy új életet fogsz kapni, meglásd. gondolj erre
2009. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon szépen köszönöm! De ha mégsem javul majd a helyzet, nem leszek képes kibírni tovább.
2009. aug. 21. 19:33
 5/7 anonim ***** válasza:
nem szabad elveszíteni a reményt hogy mondják "a remény hal meg utoljára" fel a fejjel barátkozz iwiwen vagy myvipen gondolom fent vagy valamelyiken vagy keress egy csajos oldalt ott is lehet barátkozni
2009. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Ha nagyon elhagyatott helyen, próbálj meg városban lenni többet, esetleg ott keresni munkát és odaköltözni, vagy ilyesmi.
2009. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Először is fel a fejjel! Sosem szabad az embernek ennyire feladnia és magába fordulnia. Egyrészt azért mert értelmetlen és ettől úgysem lesz jobb, másrészt meg ha negatívan állsz a dolgokhoz akkor azzal csak még jobban vonzod magad köré a rosszat. Nem szabad! Hidd el én tapasztalatból beszélek. Tudom közhely, de próbálj a szép dolgokra koncentrálni, még ha olykor szinte lehetetlen is. Én ha nagyon magányosnak v depisnek érzem magam mindig arra gondolok, hogy van akinek sokkal rosszabb a helyzete és mégse szomorkodik, tehát akkor én miért tegyem ezt? Tudom mindenkinek a maga baja a legnyomasztóbb, de hidd el a pozitív gondolkodás sok mindenben segít. Ismerkedj itt a neten. Rengeteg hely van. Nyiss az emberek felé, hisz annyian vannak akik szeretnének szeretni vkit (nemcsak szerelemmel!). Fel a fejjel és hidd el idővel kimászol ebből a lelki gödörből! Én szorítok neked és tiszta szívemből kívánom, hogy így legyen!!! Sőt ha szeretnéd még barátkozom is veled! :)
2009. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!