Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak a hülye és nagyképű srácok jönnek be?!

Figyelt kérdés
17 éves múltam idén nyáron, és már nagyon szeretnék magamnak barátnőt. Még 2 évvel ezelőtt volt egy rövid kapcsolatom, de azóta semmi. Azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy olyan típus, aki minden péntek estéjét valamelyik sötét diszkóban tölti szétdrogozva, de ettől függetlenül még egy normális embernek tartom magam, aki képes szinte mindenkivel kultúráltan elbeszélgetni vagy közösen valamilyen normális programot eltölteni. Ennek ellenére még mindig nem találtam magamnak senkit, és ebből egyre inkább kezd elegem lenni. A mai csajoknak már tényleg csak ezek a hülye fiúk jönnek be? Amúgy van a sulis csoportból egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de vele meg azért nem akarok komolyabban kikezdeni, mert ha visszautasít, még 2 évig minden egyes nap vele kell lennem azok után is. Szerintetek hogyan változhatna meg ez az egész helyzet? :/
2012. dec. 11. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el annak a lánynak, hogy szimpatikus neked, mert hidd el, később szerintem bánni fogod, hogy nem tetted meg, meg aztán lehet, hogy már alkalmad sem lenne rá..

Mi lányok azért nem kezdeményezünk, legalább is én, mert nem akarok "könnyű prédának" tűnni..

Már jártam így pórul.Ezért inkább csak jeleket küldök és vagy elég bátor az illető, hogy veszi, vagy nem.

De azért jó lenne, ha lenne már olyan pasi, aki a talpára tud állni.

2012. dec. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is rendes srác vagyok, igazán nagy szívem, de persze én sem kellek a lányoknak. Megmondom én, hogy látom. A tini lányok körében a külsőségek a legfontosabbak és az, amit te írsz, nagy menők és a jóképűek tarolnak, aki nem nagy menő és nem jóképű azt észre sem veszik.
2012. dec. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!