Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért csak a hülye és nagyképű srácok jönnek be?!

Figyelt kérdés
17 éves múltam idén nyáron, és már nagyon szeretnék magamnak barátnőt. Még 2 évvel ezelőtt volt egy rövid kapcsolatom, de azóta semmi. Azt tudni kell rólam, hogy nem vagyok egy olyan típus, aki minden péntek estéjét valamelyik sötét diszkóban tölti szétdrogozva, de ettől függetlenül még egy normális embernek tartom magam, aki képes szinte mindenkivel kultúráltan elbeszélgetni vagy közösen valamilyen normális programot eltölteni. Ennek ellenére még mindig nem találtam magamnak senkit, és ebből egyre inkább kezd elegem lenni. A mai csajoknak már tényleg csak ezek a hülye fiúk jönnek be? Amúgy van a sulis csoportból egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de vele meg azért nem akarok komolyabban kikezdeni, mert ha visszautasít, még 2 évig minden egyes nap vele kell lennem azok után is. Szerintetek hogyan változhatna meg ez az egész helyzet? :/
2012. dec. 11. 20:30
1 2
 1/12 mirror06 ***** válasza:
94%
Attól, hogy minden nap feltesztek egy ilyen kérdést, még ugyanaz lesz a tényállás: a lányoknak nem csak a nagyképű srácok jönnek be.
2012. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Miért nagyképűek ezek a srácok?-Mert van önbizalmuk.

Miért van önbizalmuk?-Mert jól néznek ki.

Az önbizalom és a jó külső pedig vonzza a lányokat.Ebben a korban ezek még fontosabbak mint a jó belső.

2012. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neeem!!Ez hülyeség,hogy csak a nagyképű pasik jönnek be!!Persze,a ribiknek arra van szükség,de másnak nem!Csak nem találkoztatoka megfelelő csajszival!Vagy nem ismertétek meg elég jól.
2012. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

Vedd már észre, hogy nem te kellesz nekik!

A hü lye bunkók jobban csinálják, mert őkk ellenek.

2012. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Jaj! Nem ellenek, hanem kellenek.
2012. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rossz a technikád. Mi lesz akkor, ha visszautasít a lány? Elhívod egy sétára, ha nemet mond hát nem, te megpróbáltad, megmondod kár és nevetsz egyet. De lehet igent mond.. Ne a másik nemet hibáztasd a tehetetlenséged miatt...
2012. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mert nem nyitod ki a szemed. Hidd el, csak általánosítasz. Én úgy vettem észre, hogy a lányoknak rohadtul nem olyan kell "aki egy sötét diszkóban drogozik", sokkal nagyobb elônyt élvez egy kedves, normális és NYITOTT srác.


17F

2012. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nagyon rossz környezeted lehet, ha ilyen a benyomásod. Igenis van olyan, akinek nem a szemétládák kellenek
2012. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Rossz a technikád. Mi lesz akkor, ha visszautasít a lány?"

Azt az opciót ki nem sz@rja le?Annak meg van a forgató könyve.De mi van,ha nem utasít vissza?Na akkor van gond,mert ahhoz nincsen sablon.:D

2012. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2012. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!