Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gond lehet egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gond lehet egy kapcsolatban vagy nem?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal nagyon szeretjük egymást de eddig csak 2hetet töltöttünk együtt , egy idegen országban és városban , majd szeptember közepén jön haza és ott folytatjuk ahol abba hagytuk..Nagyon félek h nem lesz minden ugyan olyan jó itthon mint kint. Gond lehet az , hogy én anyukámmal lakok egy két szobás lakásba ő meg családi ház? És nem akarom h az legyen mindig csak nála vagyunk.. Eddigi kapcsolataimban az volt a jó , hogy anyukámnak volt kapcsolata és minden hétvégén nem itthon aludt.. De most nincs igy. És ő vele alapból is sokat veszekszek.. meg idegesitene az hogy tudom h egy fallal van arébb mi közben én valakit puszilgatok vagy olyanokat mondok ami belsőséges számomra..És ő vele csak hétvégén tudok találkozni.. Most mit csináljak ? Nagyon aggasztanak ezek a dolgok.. 18/F
2009. aug. 20. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne izgulj ezen, majd kialakul. Előre nem tudhatod, majd együtt megoldjátok, ha probléma lesz.

Keress gyorsan anyudnak valakit :P De komolyan: most addig te sem jönnél össze senkivel... ugyan már...

2009. aug. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*Vegem
2009. aug. 21. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
olyanból csinálsz problémát ami valójában nem az, nagyon gyerekes a gondolkodásod. amit itt leírtál azt felejtsd el, fölösleges ezen aggódni mert butaság.
2009. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez lehet , de nem minden dologban.. Nem tudom hogy tudnék ezen változtatni engem is zavar , és tudom is hogy némely dolgot rosszul , gyerekesen látok..
2009. aug. 22. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
"tudom h egy fallal van arébb mi közben én valakit puszilgatok" szerinted minden párnak külön lakása van? vagy mindig egyedül tudnak lenni? ha ilyen dolgok aggasztanak akkor várd meg, amíg saját lakásod lesz, és után a kezd párkapcsolatot.
2009. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 18 éveseknél (demég az idősebbeknél is) ez így működik, h egy v 2 fallal arrébb időnként ott vannak a szülők. de ezt kb mindenki leszarja (persze vannak kivételek) ehhez hozzákell szokni, nincs ebben semmi, ha anyukád nemjönbe minden félórában körülnézni, askkor semmi baj nemlesz, előbbutóbb megszokod, és teljesen természetes lesz.
2009. aug. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért veszekszel vele alapból sokat? Ezt is át kellene gondolnod és változtatni rajta. Ha azt látja, hogy felnőttként gondolkodsz, akkor szerintem segíteni fog abban, hogy nyugodtan együtt legyetek a barátnőddel. Mi is panelban lakunk, két szobában és még sohaa nem érzékeltem semmit abból, ami a fiam és a barátnője közt zajlik. Sajnos nem mindig megoldható, hogy elmenjek otthonról, felcsapom a fejhallgatót és zenét hallgatok, tv-t nézek, vagy teszem a dolgomat mint máskor. Még véletlenül sem nyitok be. Ha jön a kislány hozzád, akkor egyszerűen ülj le anyuddal és mond meg neki, hogy szeretnétek együtt lenni a barátnőddel.
2009. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!