Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért részegen szakít mindíg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért részegen szakít mindíg azzal az indokkal : nem szeretlek de előtte 3 órával szeretett?

Figyelt kérdés

#tacsrészegen
2012. dec. 9. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki lehetőséget arra, hogyezt többször is eljátssza?!
2012. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem lehetőséget adok megteszek neki mindent amit kér 1 baj van hogy féltékeny vagyok ebből vannak a problémák
2012. dec. 9. 16:35
 3/10 Daemia ***** válasza:
100%

Részeg ember őszinte. A többit kitalálhatod.


Ja és egy fiút soha ne az alapján ítélj meg, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz.


32/F

2012. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mióta vége lett 2 szer beszéltünk és miután vége lett még mindíg úgy hívott ahogy akkor mikor még 1 pár voltunk
2012. dec. 9. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen mindenki őszinte. Ezért vagyok antialkoholista. Túl sok titkom van.
2012. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, mikor tennék meg bármit annak, aki részegen telefonon közli velem, hogy nem szeret. Az első ilyennél csomagolok és megyek, a telefonszámom és a címem hirtelen megváltozna, és ha a csillagokat rakná halomba a Deák téren, akkor se állnék vele szóba.
2012. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
részegen nem kell neki hinni
2012. dec. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért részegen mondja, mert józanul gyáva fölvállalni a legmélyebb érzéseit. olyankor öszinte, legszívesebben menekülne töled, de aztán mikor kijózanodik, felszínre jönnek a racionális érvek is, meg hogy akkor egyedül maradna, stb. Ezt magamból tudom. A saját (ill. kettötök) érdekében ereszd el, mert lehet h szeret valamennyire, de nem úgy ahogy kéne. Nem szerelmes, lehet h nem is volt, és nem tiszta szívböl szeret.
2012. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igazából nem lehettem annyira szerelmes mint hittem már van egy új párom akit nagyon régóta ismerek és ő tényleg mindent megtesz értem s soha nem lenne képes ilyenekre mint ez a bunkó :) megbeszéltünk ha szakítani szeretne csak józanúl tegye :) BOLDOG VAGYOK!!
2012. dec. 21. 00:14
 10/10 anonim ***** válasza:
happy end
2013. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!