Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ki a fiú, ki a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ki a fiú, ki a lány? Megfordulnak a szerepek?

Figyelt kérdés

Szijasztok!


Barátommal együtt vagyunk már másfél éve lassan. Minden happy volt még az elején, de az utolsó 2-3 hónapban szinte minden nap veszekedtünk valamin. (nem volt megcsalás, meg ilyen súlyosabb dolgok..).


Kb. 2-3 hete kezdődött azzal, hogy megbeszéltük egyik nap, hogy holnap találkozunk nálunk. Másnap felhívott h szerinte hanyagoljuk mert, már nincs elég ide..stb. Mondtam, hogy ha már felspanoltál, akkor ne mondd le, hanem gyere. Oké nézett buszt, jött.


Következő eset, mikor megbeszéltük a buszmegállóban, h megyünk hozzám. Beszélgetünk tovább, tök boldog voltam, aztán mondta, h szerinte ink halasszuk holnapra a dolgot. Hát mondanom se kell, h mennyire rosszul esett. DE ugyanazt a szöveget mondtam neki, mint az előbb, és akk átjött.


Aztán feltűnt, h egy hete csak én hívogatom el a randikra, ő meg sem kérdezi. Ezt mondtam is neki de persze veszekedés lett belőle.


Pénteken sem kérdezte meg, hogy mi legyen szombaton (amikor találkozni szoktunk), én meg gondoltam nem hívom őt randira, mégiscsak ő a fiú, ne én tegyem már meg mindig az első lépést, hívjon el ő.


Szombaton egész nap nem hívott föl, csak este olyan 8 körül. Persze le lettem szidva, hogy miért nem én hívtam föl.. Mondtam neki, hogy kicsit elegem van ebből, nem a lány dolga elhívogatni a barátját randira. (pláne nem, mert hétköznap nálunk vagyunk, hétvégén meg náluk, na most én nem hívom őt föl h átmehetek-e hozzájuk vendégségbe, vagy mi..)


Nem úgy van, hogy a fiú hívja el a lányt? Meguntam, hogy mindig én hívom el őt, ő meg folyton le akarja mondani. Olyan érzés, mintha csak én tennék ezért a kapcsolatért bármit. Pedig mesélte, hogy ha 18 éves korába lett volna egy barátnője, mindent megtett volna érte. Akkor most miért hanyagol el?



2012. dec. 9. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ketten együtt nem lehettek 18 évesek. Legalábbis gondolkodásmódban.
2012. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarul, szted h*lyeség ezzel foglalkozni?
2012. dec. 9. 14:58
 3/5 anonim válasza:

Szerintem igazad van abban, hogy nem a lány dolga randira hívni a fiút főleg abban a szituációban amit leírtál.

Próbáljátok meg kicsit "felfrissíteni" a kapcsolatotokat.

Ne csak átjárjatok egymáshoz, legyen közös programotok, beszéljetek olyanról ami mindkettőtöket érdekel.

Írj nekem privátba, oké? Meglátom mit tudok mondani mert, hogy tényleg "értsem" mi folyik köztetek kicsit többet kéne tudnom a kapcsolat jellegéről, például téged mi érdekel, őt mi érdekli, miről beszéltek a leggyakrabban, milyen témákban mutat érdeklődést a fiú. A korotokat is fontos lenne tudnom mert azért nem mindegy ki hány éves.

Én szívesen segítek neked de csak ha engeded, rendben?

2012. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye, hogy milyen rossz pasinak lenni ?

Ne foglalkozz vele egy ideig és akkor majd ő fog hívni, ha meg balhézik akkor ne veszekedj hanem hagyj mindent rá.

2012. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!