Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 26 éves páromnál Kamagra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 26 éves páromnál Kamagra (100mg) gyógyszert találtam. Ezt mire véljem? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma reggel kérdeztem a páromtól,h van-e véletlenül aprója és mondta,h nézzem meg a zsebében. Akkor találtam meg a kis bogyókat. Rákérdeztem,h miért van az nála,de agresszív lett és azt mondta,h ne kérdezzek tőle hülyeségeket és rakjam vissza. Nem hajlandó válaszolni. Tegnap este elment egy kis kocsmába,mert volt valami rendezvény és arra gondolok,h ott adta neki valamelyik haverja. Egy levélben 4 gyógyszer van,és mintha valaki keresztbe ketté vágta volna,mintha valakivel elfelezte volna. Nem tudom elképzelni,h minek neki,pedig mindig nagyobb volt a szexuális étvágya mint nekem és nem volt merevedési problémája még soha,amiről én tudok. Vagy elképzelhető,h így 2 év után már nem kíván annyira és azért kell neki a Kamagra, h könnyebbem startra készen álljon? Nem is értem. Ti mit gondolnátok a helyemben? Vagy lehet,h csak kíváncsi a hatására?
2012. dec. 8. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatokban nincs helye simliskedésnek. Én magyarázatot követelnék.
2012. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nehéz kielégítő választ adni, te megláttad a tablettát, fölmérgelt...rákérdeztél minek neki, a párod nyilván kissé szégyenbe érezte magát ő is felkapta a vizet kész a baj.A potencianövelő szerek folynak az internet bugyraiból, személy szerint nekem naponta jön hasonló levélszemét. Sokan pojénból megveszik kíváncsiságot ébreszt, kipróbálják hogy a párjuknak hosszabb vagy többszöri együttlétet nyújthassanak. Igaz normális kapcsolatban nincs helye ilyennek és rá is lehet szokni, de...Ez olyan mint a mellnagyobbítás...a nők szeretnének szexik lenni a férfiak pedig azt szeretnék hogy a párjuk el legyen ragadtatva az ágyban nyújtott teljesítményén pro-kontra én azt mondom hogy ha azt akarod hogy ne használjon gyógyszert biztasd azzal hogy sokkal jobban teljesít a tabletta nélkül.És ne kérdezt meg tőle hogy használta e már veled a tudtodon kívül, fölösleges cirkuszt kerülsz el vele (ha van neki használta) Remélem segítettem.
2012. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
nyilván ezért nem voltak merevedési gondjai veled. sőt lehet hogy bogyó nélkül nem is megy neki a szex, ezért lett ideges. de amúgy az már régen rossz ha egy kapcsolatban nincs őszinte kommunikáció..
2013. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, de az istenit..ha nem kívánna, eleve le sem feküdne veled, nem? Ez az állítás úgy hülyeség ahogy van :D
2013. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!