Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gólyatáborba megyek. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborba megyek. Olyan két éves kapcsim van, h nuku szex vis még nem volt. Szerintetek meg fogom csalni? Mármint lesz rá alkalmam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó vagyok...

Akkor sem etikus hogy megcsalod...

1. ha két évet vártál rá, akkor tudsz még egy kicsit

2. ha nem akar lefeküdni veled, és neked ez így nem jó, akkor lépj ki a kapcsolatból egész egyszerűen, mondd meg neki hogy sajnálod, de neked szükséged van a szexre, és ha ő nem tudja ezt megadni neked, akkor inkább legyen vége

Utána meg élvezheted a gólyatábor adta "lehetőségeket"...

2009. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

van benne valami. szeret. de folyamatosan csak ígérgeti és hazudgál ezzel kapcsban. pl. nah majd ekkor. nah nem, majd nyaraláson. nah majd ekkor majd akkor. tudod miylen idegesítő? aztán meg azt kapod: "én nagyon szeretlek, de most nem akarom" már megint...

de ha szeretem, akkor kivárom, tudom.

de ő egyszer azt mondta, hogy ahhoz igaz szerelem kell,meg megfelelő partner. akkor meg ha én nem vagyok az, miért hiteget?

2009. aug. 20. 17:23
 13/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyetemi gólyatáborban kötelező a szex. Szóval meg hát. Nehogymár elrepüljön az a szobor... (Remélem van aki érti :D)
2009. aug. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég vicces. Kötelező? Ja, mert egy rakat embernek magától nem jön össze, és ez jó ürügy a szexre. Engem senki nem fog kötelezni arra, hogy megcsaljam a páromat. Téged meg, kedves kérdező, még mindig baromira nem értelek. Elmondtuk neked szépen-csúnyán, hogy ez gerinctelen dolog. SZAKÍTS VELE, elhiszem, hogy sz*r dolog két éve várni rá, de akkor hagyd ott, ha benő a feje lágya, és elkezd kapálózni utánad, még mindig visszafogadhatod. De egyébként te szűz vagy, vagy már nem?
2009. aug. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseríteni, de ha így áll a dolog, akkor valószínűleg nem is fog lefeküdni veled, bár nem értem mért... Ülj le vele beszélni, és mondd el neki, hogy nagyon szereted, de vannak bizonyos igényeid... Próbáld megérteni az ő álláspontját is, de ha továbbra sem akarja, akkor szakíts vele... De semmiképp se csald meg! Inkább gólyatábor előtt hagyd el...
2009. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%

Hülyeség, hogy gólyatborban "kötelező a szex". Elég vad karra és helyre járok, tény hogy kábé félezer alkalmam lett volna lefeküdni majdnem bárkivel, de azért nem erről szól. Én azt vettem észre, hogy az emberek többsége tombol egyet, jól érzi magát, de hacsak nem direktbe akarja vagy talál valakit aki nagyon megtetszik, akkor nem ekörül forog a világ...


Szerintem is szakíts vele. Vagy tisztázd a helyzetet. Kicsit hasonló cipőben jártam, nálunk hónapok óta nem volt szex mert nem szerettem már, és megmondtam neki, hogy ha egyetemen megismerkedek valakivel akit megszeretek, akkor nem fogok ellenállni.

2009. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!