Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gólyatáborba megyek. Olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborba megyek. Olyan két éves kapcsim van, h nuku szex vis még nem volt. Szerintetek meg fogom csalni? Mármint lesz rá alkalmam?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

alkalmad bármikor adódik

de miért nem szexeltek???

2009. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18 éves elmúlt és nem érzi magát rá eléggé érettnek biológiailag. szerintetek lekoptató szöveg?
2009. aug. 19. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

igen,eléggé.vagy legalábbis valami problémája lehet..

de te vágysz rá?vagy beszéltetek erről?

az én barátom is elejinte rosszul érezte magát,mert én tapasztaltabb voltam nála,és "kisebbségi"komplexusai támadtak..pl a méretével kapcsolatban,amivel egyáltalán nem voltak gondok.Beszéljétek meg!

de miért fontolgatod a megcsalást?

2009. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem lekoptató szöveg.

Gondolom ha szex nem is volt, azért csináltatok már dolgokat...

A gólyatáborok a szexen és a pián kívül nem nagyon szólnak másról.

Ha igazán szereted, akkor úgysem csalod meg.

2009. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

nem kívánja. annyira más sincs, mert "sosincs rá alkalom".

sokszor szakitottunk, összejöttünk és aki két év alatt nem adja nekem magát, abban azt feltételezem, h mégsem szeret annyira, h ezt megadná nekem.

ezért fontolgatom. am. ő is gólyatábora megy, csak másik karéra, ugyanabban az időpontban.

2009. aug. 19. 23:07
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Jól írta az egyik válaszoló... Az egész gólyatábor az ivászatról és a szexről szól... Simán lesz alkalmad, sőt akár több csajszit is összeszedhetsz... Már ha akarsz... Egyébként attól, hogy szereted (ha szerelmes vagy belé egyáltalán), attól még simán megcsalhatod... Kicsit többet iszol, mint kellene (garantálom, hogy legalább 2× be leszel rúgva a héten :D ) és máris egy csajszi ágyában kötsz ki... Tapasztalatból mondom... :D
2009. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

sok haverom mondja, h csak hülyít és kihasznál. tudjátok sokszor a kivűlállók jobban tudják...vis jobban látják.

hát sztem meg fogom csalni, ésmeglátjuk mi lesz. nem vagyok szerelmes belé, mert sokszor kiábrándít..

2009. aug. 19. 23:20
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem előbb szakíts vele. Az a válaszoló, aki szerint a szerelmes férfi is ugyanúgy megcsalja a barátnőjét: vannak normálisan gondolkodó, megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkező férfiak (és ez nem az a csoport, ahová te tartozol), ezért ezt ne mondd ennyire általánosságban. A magad nevében beszélhetsz, az már a te dolgod, hogy egy erkölcsi hulladék vagy, de nem kell általánosítani. Ez meg, hogy most bosszúból megcsalod... Inkább még csak gimis gólyatáborba kéne menned. Nem egyszerűbb szakítani, ha úgysem szereted?? Nem kell dögnek lenni.
2009. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Már bocs de egy szar alak vagy ha képes vagy megcsalni... Lehet hogy lelki oka van annak hogy még nem feküdt le veled.. Ha meg úgy érzed nem szereted akkor szakíts vele. Ennyire egyszerű és akkor kefélhetsz orrba-szájba a táborba... Az ilyen f@szokért nem merik a nők odaadni magukat senkinek túl hamar, mert attól félnek hogy úgy járnak mint a barátnőd...
2009. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

2 éve várok rá és még sosem csaltam meg. szted szar alak vagyok?

normálisan kérdeztem hü.yegyerek.

2009. aug. 20. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!