Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy szeret, de nem tudna még belém szerelmes lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy szeret meg jó velem lennie. De nem tudna belém szerelmes lenni. Mondta azt is hogy az elején még ugy gondolta hogy belém tudna szeretni. (3 hónapja járunk). Azt kérte tőlem hogy gondolkozzak el rajta hogy mi legyen. Én szeretem őt és még az az elsöprő szerelem nincs nálam meg. De szeretem.

2012. dec. 6. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor felmész hozzá mindig edd ki a hűtőjét.
2012. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy szeret meg jó velem lennie."


Vagyis csak azért van veled mert nem akar egyedül lenni. Mert ha nincs ló jó a szamár is.


"De nem tudna belém szerelmes lenni."


Mégis egy olyasvalakivel jár akibe nem szerelmes. Ez őt minősíti.


"Mondta azt is hogy az elején még ugy gondolta hogy belém tudna szeretni."


Egy valamit jól jegyezz meg: ha a kapcsolat elején nem vagy szerelmes valakibe akkor később se leszel!


"Azt kérte tőlem hogy gondolkozzak el rajta hogy mi legyen."


Magyarul: azután hogy pótléknak használ téged hogy ne kelljen egyedül lennie még a döntést és az ezzel járó felelősséget is rád akarja húzni. Vagyis bárhogy döntesz őt nem lehet majd hibáztatni, ellenben tiéd lesz minden felelősség. Ha szakítasz vele akkor azért, ha nem akkor meg azért. Én még ma szakítanék vele és nem is keresném többet, azok után hogy pótléknak használt a franc akarná hallgatni hogy még ő a szegény áldozat akit megint elhagyott egy bunkó...


"Én szeretem őt és még az az elsöprő szerelem nincs nálam meg."


Ha még nincs meg akkor nem is lesz.


"De szeretem."


A helyzetet szereted hogy van valakid, de NEM ŐT.

2012. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben szakítanék vele a lehető leggyorsabban. Milyen duma ez már? Csak azért van veled, hogy legyen vele valaki és még ki is mondja, tiszta szánalom.
2012. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De még nemtudom hogy milegyen. Mert azt is mondta hogy nem akar szakitani. És azon gondolkozzak el hogy lehetne ezt megoldan.
2012. dec. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!