Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj azzal, ha a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, ha a fiatal lányok a középkorú pasikra buknak?

Figyelt kérdés
Mindenki hirtelen apakomplexust kiált, mintha ez akkora baj lenne húsz évesen 35-36 éves férfival lenni.
2012. dec. 6. 15:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs ezzel semmi gond.

Én 17 éves vagyok és a párom 35...

2012. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

23 vagyok a párom 35 :)

De volt már nála idősebb is.


Sosem szerettem a velem egykorúakat, én ilyen vagyok. És soha nem gondoltam, hogy ez bárkinek probléma lenne. Semmi közük hozzá, azt teszek, amit akarok és azzal vagyok, akivel akarok. Ha nem szeretném a 30-40-es korosztályt, akkor sem kellene ez a mai 20-as.

2012. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Van egy kollegám, 42 éves. 20-25 éves csajokat szokott 'húzni'. Azt mondja, hogy hihetetlen mekkora ribäncok a mai kiscsajok. Bármire képesek és bármit megtesznek (tényleg bármit). Van aki egyenesen felajánlkozik, ott hagyja a számát a kocsiján. Persze ő élvezi és kihasználja a helyzetet. Áldja a sorsot amiért nincs gyereke (pláne lány gyereke)."


Én is áldom a sorsot, amiért nincs gyereke. Remélem, nem is lesz. Bízom az evolúcióban.


"Azért mert a korombeli 'férfiak' még komolytalan,s nem lehet velük tervezni,én meg már szeretnék.."


Mint ebből és más kommentekből is látható, a probléma az, hogy a társadalmunk végtelenül kispolgári és sznob. Az emberek, és manapság főleg a harminc körüli lányok, túl komolyan veszik az életet és önmagukat, mintha a házasságból, gyereknevelésből akkora nagy problémát kéne csinálni. Nem tudnak csak úgy élni bele a világba, jól érezni magukat, gyerekkel, gyerek nélkül, akárhogy. Ezért kellenek a középkorú pasik, hogy ezt a sznob igényt kielégítsék, bár boldog ilyen kapcsolattól nem lesz egy lány sem, abban biztos vagyok. De végül is mindenki azt kapja, amit érdemel, hiszen ugyanezek a lányok huszonéves fejjel még széjjelkefélték magukat (ami szintén elég gusztustalan, tartás nélküli élet), és sz*artak az értelmesebb, korukbeli fiúkra, akik így aztán más, értelmesebb lányokkal kezdtek helyettük, és mára akár családjuk is van.


Szóval, a probléma a kispolgáriság és a sznobság, az a két métely, aminek pusztításáért hálás vagyok az amerikai életformának. Őszintén remélem, hogy egyszer teljesen kiirtja ezeket az európai kultúrából. Még az sem baj, ha pusztul velük más is, csak ezek tűnjenek el örökre. Szeretnék egy kicsit amerikai lenni...

2016. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!