Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól járunk? Mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól járunk? Mikortól mondjátok, hogy jártok?

Figyelt kérdés

Pár hete chatelünk napi több órát, egyszer személyesen is találkoztunk, tervben van a következő is, csak vizsgák+félév... A kezét nem engedte megfogni, de utólag írta, hogy az ölelést megengedte volna, kézfogást csak akkor, ha járunk.

A járás mikortól kezdődik? Álljak elé, hogy lenne-e a barátnőm, vagy a csóktól?


2012. dec. 6. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:

WTH???

Ezt én még álmomban sem merném 'járásnak' nevezni...

Megkérdezni ennyi után meg pláne nem lenne arcom.

De még csak flörtnek is nagy vonalakban nevezném...

Van mikor kimondjuk, van mikor csak simán egyértelmű.

2012. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én sem holnapra tervezem! Viszont a tervek szerint a téli szünet nagy részét együtt töltjük.

Egyébként pedig egy szeretetmániás lányról van szó! Ha nem velem, akkor simán ölelkezik az osztálytársaival.

2012. dec. 6. 08:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, én személy szerint az első csóktól mondom járásnak.
2012. dec. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Onnantól számít járásnak amikortól megbeszéltük

Egy csók még nem jelent semmit basszus....

2012. dec. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy régen olvasott könyv egy rövidke fejezete jut eszembe erről a kérdésről. Konkrétan: *****

61. oldaltól.


Ami oda van írva:

Fejezet címe: MIKOR LESZEL A PASIJA ÉS KI DÖNTI EL?

A fejezet tartalma: Ő


Ezzel lép is tovább a következő fejezetre. Olvasd el végig a fejezetet, értelmezd, akár többször lapozd végig. Hátha megérted a lényeget, ami kb. az, hogy tökmindegy, ne foglalkozz vele, tegyél mindent úgy, mintha szerinted már járnátok, és kész. Ha így teszel, magabiztosan haladsz, bajod nem lehet. A csaj dolga legyen az, hogy eldöntse, számára melyik momentum volt az, ahonnan jártok. Ez függ életkortól, beállítottságtól, agyi dolgoktól.

Pl. Egy kis ovis már ha megfogod a kezét, arra is mondhatja, hogy ti jártok, mert a szüleitől épp ezt látta, ebben a témakörben gondolkoztak. Egy 10-12éves ha beenged a szűkebb zónájába, elmond titkokat, ölelget, gyakran tölti veled a szabadidejét, már képes arra is azt mondani. A középkorú, érett nők már fel tudják fogni, hogy van olyan dugás is, amikor nem jártok, (csak kevesen hajlandóak rá,) ugyanakkor agyilag nagy dolgoknak kell történnie, hogy kijelentse, egy pár vagytok.


Férfinál kb. ugyanez végbemegy. A lényeg: ne agyalj rajta. Tegyél úgy mindent, mintha már kimondta volna a csaj is, hogy: "igen, ti már jártok".



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem a csók igenis sokat jelent.

Párommal az első csóktól számítjuk, pedig akkor már egy ideje randizgattunk, de onnantól "járunk". Kimondva sosem volt, mégis egyértelmű.

24N

2012. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem mindenkinél egyértelmű :)
2012. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy basszus? Nekem nehogy már megmond én honnan számítom. Köszi.

nekem egy csók sokat jelent. Ha valakivel csókolózok, azzal komolyabban gondolom.

Én sose beszéltem meg senkivel, hogy na, akkor mától fogva járunk?

Főleg, hogy már nem vagyok tinédzser..

2012. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked lehet sokat jelent de nem mindenkinek...ezért nem árt megtudni a másik fél mit gondol.

25 évesen talán már én sem vagyok tinédzser...de eddig mindig megbeszéltük,hogy tudjuk pontosan hányadán állunk és mit akarunk egymástól.

Egyik barátnőm is ilyen mint te...én nem egyszer szívta már meg. Neki is szent a csók...hát a pasik többségének meg kb annyit jelent,hogy bárkit lesmárolnának egy buliban akik kicsit is tetszenének nekik.

2012. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tőlem párom megkérdezte,hogy nem -e járnék vele,és nekünk ez onnan számított járásnak!

Pedig második talin már smároltunk,és kézenfogva mentünk!

2012. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!