Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ottalvósdi másoknak is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ottalvósdi másoknak is jelent problémát?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja járunk. Ez alatt az idő alatt négyszer aludtam ott. Igazából csodálkozom, hogy anyukám megengedte, mert eddig ez sosem volt így, semennyit nem aludhattam egyik barátomnál sem. Most is egyszer-kétszer húzta a száját. Előző héten is nála aludtam. Kérdezte, hogy most hétvégén nála alszom-e, mire mondta, hogy tuti, hogy nem fogják engedni itthon. Mire a barátom kicsattant, hogy azért 18 évesen 2 hónap után ebben nincsen semmi, és hogy ő ezt nem is érti, őt 12 éves kora óta nem hivogatták, hogy mikor merre van (már egyedül lakik). Nekem meg ez a nem normális... Eddig még nem feküdtünk le, mert úgy gondoltam, 2 hónapba ez simán belefér így, és nekem kell a bizalom. Ebből ő úgy gondolja, hogy nem bízom benne eléggé, ami nem így van. Múltkor már nagyon durván nyomult, meg összesimultunk, de tekintve, hogy ekkor már másfél napja nem aludtam, megujjazott, én azonban nem akartam többet, meg voltam halva a fáradtságtól. Előtte lévő héten pedig menstruáltam, azért nem volt lehetséges. Hétvégén tényleg szívesen ott aludnék nála, de tudom, hogy itthon hiszti lenne belőle. 18 éves vagyok, de erre nem hivatkozhatok, amig nem én tartom el magam, és itthon lakom, addig kénytelen vagyok alkalmazkodni az ősökhöz. Hogyan próbáljam meg itthon beadni, hogy ott akarok aludni zsinórban harmadszor? Vagy hogy mondjam meg barátomnak, hogy nem lehet? (Ő ugyanis magát tartja hibásnak, és azt hiszi, nem kívánom. Pedig ez nem így van. Ma is voltunk pl. biliárdozni, és mondta, hogy olyan jó lenne azon szexelni, mindig is szeretett volna. Hát, bennem is beindult valami:))


Amúgy az ottalvósdin és a szexproblémán kívül minden rendben van. Bár én nem éreztem eddig, hogy gond az, hogy 2 hónap után nem feküdtünk le, azért az nem egy hatalmas időintervallum, szerintem...



18L 21F


2012. dec. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
én hónapokig nem alhattam a barátnőmmel egy szobában, persze csak náluk. nálunk minden ok volt. idővel majd elfogadják, hogy bizony a kis Erzsikéből nagylány lett
2012. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, az én barátnőm is 18 éves, és havi 1-szer ha együtt tudunk aludni, a szülei a mai napig nem engedi "csak úgy" ott aludni, szóval vmi ürügy vagy alkalom mindig kell....de ebből én nem csinálok problémát....nem csak nálatok van ez így....na és?.....ha valakit szeretsz, akkor nem csinálsz ekkora ügyet ilyen dolgokból....szerintem.....ügyességgel, józan ésszel és türelemmel mindent meg lehet oldani....a párkapcsolat egy olyan dolog, amiben a heveskedésnek nem sok értelme van, legalábbis ne legyen folyamatos.....ezt a barátodnak is meg kell vhogy értenie, és neked is...


26F

2012. dec. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Eddig az én barátom is azt mondta, hogy ő tud várni, mert szeret, tehát neki megéri, csak ne húzzam a végtelenségig. Ezt józan ésszel mindig így is gondolja, de már ha csak összesimulunk elalvás előtt, rögtön letámadna, ha engedném. Utána pedig rosszkedvű, hogy nem hagytam magam, és tiszta morcos, majd mire lehiggadt, bocsánatot kér, és magában keresi a hibát, amiért nem feküdtünk le. Persze, tudom, hogy felrobban a broki, de szerintem ez nincsen rendjén így

2012. dec. 4. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
konkrétan most mire gondolsz, mi nincs rendjén? (2. vagyok)
2012. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy amikor letamadna, akkor ideges, hogy nem engedem, es kezelhetetlen, majd par ora mulva bocsanatot ker. Es ez megy mindig korbe
2012. dec. 5. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten természetes, én is így érezném magam a helyében! De ezt kontrollálnia kell!

Ebben te segíthetsz csak neki! Ülj le vele és mondj el neki mindent, úgy ahogy most itt!

Én r.hadtul értékelném az ilyesmit! Ne feledd, a férfiak egyszerű dolgok, nyíltan szemtől szemben, szóból értenek!

2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!