Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már annyira szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már annyira szánalmas, mégse tudom, h mit tegyek vele. Szívből mondom, h utálom, de mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na tehát 17 éves lány vagyok és van egy oszttársam, aki fél évvel fiatalabb nálam. 2 éve egy osztályba járunk. A gimi első évének második felében feltűnően elkezdett "nyomulni" rám. De olyan piszkálodósan. De nem jöttünk össze, mert megbántott(nagyon). De ez a piszkálódás megmaradt közöttünk.Azóta neki volt 2-3 barátnője. Nekem senki. De mindenki szerint feltűnően sokat vagyunk együtt és mindig á megörülök, de szurkálodunk. Aztán van, h közelebb kerülünk egymáshoz, van, h távolodunk.

Most nemrég szakított az a barátnőjével és összefutottunk véletlenül a minap. Elég feltűnöen kezdett megint udvarolgatni, de én nem hagytam magam. Megkérdezte, h van-e barátom én mondtam, h nincsen . Ezután az jött, h szeretnék-e én meg mondtam, h nem. Erre ő azt mondta, h kár...

Utána folyamatosan bókolgatott..., de én mondtam, neki, h rólam már lekésett. Most kezdődik a suli és én nem akarom, h megint mindenki rólunk beszéljen. Én gyűlölöm ezt a srácot, de mégesem. Szval inkább , nem tudom.

Mit tegyek?


2009. aug. 19. 11:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már jópárszor elmondtam neki. De ő csak poénak fogta fel...
2009. aug. 19. 12:44
 12/20 anonim ***** válasza:
Legyél vele határozottabb.
2009. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Úgye nem hiszitek el, h ez már komolyan zavar engem. Megmondtam neki HATÁROZOTTAN.

Elegem van. Én csak barátkoznék vele max...

2009. aug. 19. 12:58
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze valaki mással, és lekopik.
2009. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
az ilyenekből lesznek a legnagyobb szerelmek :)
2009. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Neeeeeeeeee! Könyörgöm vmi hasznos anácsot. Mit tegyek???
2009. aug. 21. 13:37
 17/20 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszik a fiú?
2009. aug. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
hagyd a p*csába.. van még millió srác rajta kívűl
2009. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szólj pár izomagyú barom haverodnak, hogy verzék szarrá és adják át üdvözletedet. Aztán ha a gyerek visszajön a kezében pár fejjel, akkor kezdhetsz fosni, mert te következel! XD
2009. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az a baj ezzel a sráccal, h nagyon beképzelt és zt hiszi, h mindent megkaphat
2009. aug. 21. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!