Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit, akit 5 éve szeretek, mindennap látok és sose voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Tippeket/ötleteket kérek,de komolyan,mert nagyon nehéz így élni.

2012. dec. 3. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
nem kaptad még meg. az a gond
2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úgy sosem fogod elfelejteni, ha nem mondod meg neki most is. 2 év az hosszú idő, azóta lehet, hogy ő is megváltozott. Kitartást és sok sikert! 30N
2012. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig úgy volt,hogy elmondom,meg is volt a terv,de nagyon valószínű,hogy tetszik neki valaki egy másik lány,úgyhogy lefújva...
2012. dec. 22. 22:49
 14/19 anonim ***** válasza:

13


A fenéket volt úgy.

2012. dec. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13


"e nagyon valószínű,hogy tetszik neki valaki egy másik lány"


Ez is csak egy szöveg:)

2012. dec. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem fogom addig elmondani amíg rá nem jövök,hogy tényleg tetszik neki vagy sem,bár az előbbi valószínűbb,mert nincs értelme. Hidegen hagy,hogy elhiszed-e,de ha nagyon tudni akarod,a szülinapomon akartam elmondani,mert valentin napon van....
2012. dec. 23. 18:08
 17/19 anonim ***** válasza:
A szülinapodig még rengeteg idő van. Addig még találhat magának valóban másik lányt. Szerintem mond el neki minél előbb, hisz akkor megnyugodhatsz, hogy te mindent megtettél. Onnantól kezdve már az ő döntése lesz, hogy mit szól hozzá és a te fejedből pedig kikerül a "mi lett volna, ha...". 30N
2012. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hülyeség bárkivel is közölni, hogy tetszik nekünk. Ha össze kell jönni, akkor össze fogunk jönni. Ez mindig így van. Ha nem alakul magától, akkor egy "Amúgy tetszel nekem." semmit nem fog megváltoztatni.
2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nem lehet. De majd találsz olyat aki legalább annyira szeretsz, mint Őt szeretetted. Ne csüggedj, nekem 7 évbe telt mire megtaláltam :)
2013. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!