Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sokat vagyok együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat vagyok együtt egy fiú barátommal belém fog szeretni?

Figyelt kérdés
Elég jó barátok, és osztálytársak vagyunk is. Nagyon jól el tudunk beszélgetni, vele még hallgatni is öröm. Ugyan olyan hülyék vagyunk mind a ketten. Szeretnék vele több időt is tölteni, de aztán mindig eszembe jut, hogy ezelőtt ha volt fiú legjobb barátom mindig az lett a vége, hogy csak úgy belém szerettek, és megromlott, vagy teljesen megszűnt a kapcsolatunk. Így ilyenkor inkább lemondok arról, hogy még közelebb kerüljek hozzá. Nem bírnám ki, ha megszakadna a kapcsolatunk. Nagyon fontos nekem. Valaki, valami tanács, tapasztalat? 16/L
2012. dec. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy már beléd is esett. Am igy alakulnak ki a szerelmek.:D
2012. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomi8 ***** válasza:
Ha ennyire jól elvagytok, miért ne működhetne ez kapcsolat szinten is? Hajrá. :D
2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég sok lány barátja van, szinte csak azok vannak. Nem hiszem, hogy szerelmes belém. :)
2012. dec. 2. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

És miért vag ebben olyan biztos??? Figyeld a jeleket. És ha ilyen biztos vagy ebben akkor miért aggodsz hogy belédesik???

:D

2012. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tomi8 ***** válasza:
Ja, hogy megpróbálod magad lebeszélni erről a fiúról....és azt várod, hogy megtámogassunk benne :D Ne tedd. Figyeld a jeleket és ha úgy érzed akkor hajts rá. Sok sikert :D
2012. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lányoknál általában aki a barátzónában van az onnan sose kerülhet ki.

A fiúknál máshogy van, ha nem olyan a fejed mint egy teknős hónalja akkor mindig nyitottak a többre mint barátság.

(És a több alatt nem a SZUPERLEGJOBBBARÁTSÁGot értem :D)

2012. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meleg, azért barátkozik nőkkel.
2012. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!