Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy új kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy új kapcsolatba, ha a régin még nem vagytok túl?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok jöhetnek.
2012. dec. 2. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak laza kapcsolatba, tisztázva a partnerre, hogy mi a helyzet. Különben nagyon nem tisztességes. Aztán később még simán fordulhat komolyra.
2012. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*partnerrel
2012. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre, de nekem még nem volt szexkapcsolatom, és nem igazán akarom ezt elkezdeni. Akkor meg? A szex pedig hiányzik.
2012. dec. 2. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
azt teszem épp...:| lehet enm jó,de tul kell lépni..:)
2012. dec. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen kerültem bele egy komoly kapcsolatba a barátnőmmel, 2 évig voltunk együtt, és idén májusba szakítottunk, sajnos nagyon megviselt a szakításunk mert ugye kiderült hogy már fél éve egy másik sráccal van együtt, engem meg idegileg és anyagilag is tönkre akart tenni, de inkább idegileg.

Persze ez így neki nem jött be úgy ahogy eltervezte mert sikerült lebuknia. Ő messze lakott tőlem sokáig szinte hetente 2-3 alkalommal utaztam miatta közel 80km-ert oda vissza hogy találkozzunk egy pár órára, de sosem volt otthon, kamuzott a telefonba meg minden. De persze ő akarta hogy menjek. Ezt pár hétig eljátszotta de lebukott mert a végállomáson láttam hogy egy másik sráccal ölelkeznek meg csókolóznak. Odamentem a srác elmenekült a barátnőmmel meg elbeszélgettem akkor a fejemhez vágott mindent és elküldött a francba.

Utána 1 hónapig még idegelt a pletykáival meg a barátaimnál is elhordott mindennek. Engem ez nagyon megviselt mert nagyon szerettem őt.

Aztán nyár elején szakításunk után másfél hónappal később megismerkedtem egy nagyon helyes kedves lánnyal. Sokat beszélgettünk jól elvoltunk, elmeséltem neki a volt szerelmi csalódásomat, meg hogyan jártam, ő is elmesélte a problémáit és nagyon összeillettünk ilyen szempontból is, meg mindenbe szinte egyformák voltunk, ugyanazokat a zenéket szerettük, az érdeklődési körünk is hasonló volt. Persze belekezdtünk egy kapcsolatba de az csak 3 hétig tartott egyszerűen még hiányzott a volt barátnőm és nem tudtam tovább magamban tartani, és a baj az volt hogy a lány nem akart erről hallani szakított velem, így az még jobban megviselt mert őt is szerettem, nagyon szerelmes voltam belé. Most kb 2 hónapja kezdem túltenni magamat a dolgokon. Lett volna esélyem egy teljesen új kapcsolatra, egy újabb fajta életformára is, mert az a lány más volt mint én, és sok új embert is megismertem, új társaság stb... Tetszett is de visszavágytam a régi életemre, a lánnyal a mai napig jól elbeszélgetünk de nem kezdek bele egy újabb kapcsolatba mert még mindig a régi kapcsolatomon jár az eszem és nem akarok úgy járni mint korábban.

Ezért nem érdemes új kapcsolatba kezdeni ha a régin még nem vagy túl.

2012. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom 5-ös, hogy így alakult. A mi kapcsolatunk a volt barátommal nem volt ennyire viharos, annál inkább bensőséges, és az a mai napig is, ezért nehéz lezárni.
2012. dec. 2. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
A bensőséges kapcsolatot mindenképp meg kell szakítani... Ha lehet, totálisan kerüld el, ne beszéljetek és ne találkozzatok.
2012. dec. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meddig voltál együtt az előző barátoddal és mikor szakítottatok? Fontos lenne tudnom. :)
2012. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4 évet és 3-4 hónapja szakítottunk. Tudom, hogy az lenne a legjobb, ha nem keresnénk egymást, de olyan nehéz megtenni, és szeretném, ha a barátság megmaradna.
2012. dec. 2. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
4 év az már szép idő! :) Hát lehet, hogy adnod kéne magadnak addig időt amíg úgy érzed készen állsz egy új kapcsolatra. Addig éld az életed, szórakozz, most szabad vagy. :) Nah és próbálj társasággal lenni, lekötni magad!
2012. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!