Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti figyelembe veszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti figyelembe veszitek, hogy egy fiú milyen anyagi helyzetben van?

Figyelt kérdés
Pl. mekkora lakás,milyen bútorok stb.. vagy titeket nem zavar ha valamennyivel rosszabb anyagi helyzetben vannak mint ti?
2012. dec. 1. 18:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és az sem számít hogy milyen gyenge kinézetű pl fürdő vagy konyha?
2012. dec. 1. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Persze, hogy érdekel!

Manapság senki se keres olyan nagyon rengeteget, akik egyszerű munkások, még ha maszekolnak itt-ott is. Régen ez bejött, meg még mellette rendes munkahelye is volt az embernek, és akkor szépen lehetett élni..

Engem csak az érdekel, hogy legyen egy valamire való munkája, legyen szorgalmas, mert akinek még munkája sincs, az nem tudom mit akar. Jó jó most jönnek majd a munkanélküli lepontozók, hogy én ezt hogy képzelem. Egy 3000 fős faluban lakok, és mégis van munkám.

Nem álom munka, de legalább megállok a saját lábamon, nő létemre.

És ha ilyet egy pasi nem tud megcsinálni, akkor mit keresnék én mellette? Nem fogom helyette viselni a nadrágot...

Egy határozott, magabiztos pasasnak kell, hogy munkája legyen, mert akkor tervei is vannak, lehet rá építkezni. Aki csak a levegőbe lóg, azzal semmit sem tudok kezdeni.

Tudom, hogy sokan saját hibájukon kívül vannak munka nélkül, de ez csak ideiglenes állapot lehet, nem pedig olyan, hogy "már 3 éve munkanélküli vagyok" típus!

2012. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
utolsó..nem arról van szó hogy kinek nem jön be a munkanélküliség..meg amúgy is még tanuló vagyok :)
2012. dec. 1. 18:46
 14/15 anonim ***** válasza:
15%

akkor csóró vagy :D

Neked nincsen semmiféle anyagi helyzeted. Maximum az anyukádéknak van vagy jó, vagy csóró helyzete.

2012. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem számít, de nem úgy, ahogyan te gondolod. Annyi érdekel, hogy ne nekem kelljen eltartani, mert erre nem vagyok hajlandó. Nem költözhet majd a házamba, nem sajátíthatja ki a kocsimat és ne én etessem. Azt hiszem ezek érthető elvárások, senkit sem akarok kitartani.

2012. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!