Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beugratás? Vagy mi lehet emögött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beugratás? Vagy mi lehet emögött?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja szakítottam a párommal, 2 éves kapcsolat után.

Most udvarol egy srác, de a barátnőm látta a srácot a régi párommal egy sörözőben.

A z ex állandóan ostromol, de nem érdekel.

Hogy lehet az, hogy ezt a fiút nem ismertem a volt párom baráti körében, de most nekem udvarol és együtt látták őket. Nem lehet valami humbug a dologban? Rákérdezzek, vagy csak figyeljek. Így szóba sem jöhet egy testi kapcsolat. Mi tévő legyek?



2012. nov. 29. 10:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha tényleg konspirálnak, akkor most Te vagy lépéselőnyben, hiszen nem tudják, hogy Te tudod :) Megteheted, hogy kivársz, és figyeled, mi történik. Vagy körülnézel az új pasi telefonjában, adott-e le drótot az exednek. Persze csak, ha nyomozósdit akarsz játszani, mert ez amúgy nem szép dolog.

Fontos lehetsz egyébként az exednek, ha nem sajnálja ilyesmire az energiát! Mi lenne, ha az egyenes utat választanád, és beszélnél vele?

2012. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mielőtt nagyon elszabadulnának az indulatok: a konspiráció létezésével kapcsolatban jelenleg csak a gyanú áll fent, semmi több!
2012. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

15:17 De azt sem tudom, hogy mire gyanakodjak!

Miért nem ismertem ezt a srácot a barátai között? Hogy lehet, hogy nekem udvarol, és vele sörözik? Egy rakás kérdés jutott az eszünkbe a barátnőmmel. Egyébként ha lehetőségem lenne rá, akkor sem nyúlnák a telefonjához senkinek. Valami mással kell próbálkoznom, hogy kiderítsem , mi folyik itt.

2012. nov. 29. 16:23
 14/19 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha egyszerűen beszélnél a volt pároddal, elmondanád, hogy látta valaki őket együtt, és tisztázni szeretnéd a helyzetet, hogy ne legyen félreértés.

Lehet összevissza kombinálni, de minek, ha meg is kérdezheted?

2012. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék beszélni vele, mert akkor belém dumálja a gyereket is, és lehet, hogy visszamennék hozzá! Ezt el kell kerülnöm.
2012. nov. 30. 23:15
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egy kicsit határozatlan?? :)
2012. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem! Határozottan nem akarok találkozni vele.!
2012. dec. 3. 12:22
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát, akkor marad a várakozás, vagy a nyomozás. Történt valami múlt hét óta?
2012. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen! Történt. Elmeséltem a srácnak, hogy volt egy fiú, akivel jártam. Elmondtam neki, minden szemétnek a volt fiúmat. Lepocskondiáztam, és amit csak lehet rá mondtam. A nevét is megmondtam.

Ő meg csak annyit mondott, hogy hülye lehet az a fiú, aki otthagy egy ilyen lányt.

Ismeri, mert a barátnőm hallotta is, hogy beszélgetnek, és a becenevén szólította őt.

Tehát jön a további várakozás!

2012. dec. 3. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!