Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beugratás? Vagy mi lehet emögött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beugratás? Vagy mi lehet emögött?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja szakítottam a párommal, 2 éves kapcsolat után.

Most udvarol egy srác, de a barátnőm látta a srácot a régi párommal egy sörözőben.

A z ex állandóan ostromol, de nem érdekel.

Hogy lehet az, hogy ezt a fiút nem ismertem a volt párom baráti körében, de most nekem udvarol és együtt látták őket. Nem lehet valami humbug a dologban? Rákérdezzek, vagy csak figyeljek. Így szóba sem jöhet egy testi kapcsolat. Mi tévő legyek?



2012. nov. 29. 10:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. Szerintem csak figyelj és puhatolózz, hogy ne vegye észre. Ezt a nyulat simán ki lehet ugrasztani a bokorból, csak ésszel.


Hozzátenném, hogy ezer meg egy oka lehet ennek a felállásnak, korántsem biztos, hogy ugratás, még az is lehet, hogy a barátnőd látta rosszul. Ezért is mondom, hogy figyelj a részletekre és ne áruld el magad.

2012. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem látta rosszul, mert le is fényképezte a telefonjával.
2012. nov. 29. 10:54
 3/19 anonim ***** válasza:
Lazán oda kellett volna neked is menni és elbeszélgetni velük:)
2012. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem voltam ott!
2012. nov. 29. 11:15
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is érdekesebb az információt okosan használva kiugrasztani a nyulat a bokorból, valahogy behúzni a csőbe.
2012. nov. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ennek az információnak a birtokában lelki kötődés nem jön létre. Egyenlőre várom a fejleményeket.
2012. nov. 29. 11:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne engedd magadhoz közel a srácot,valahogy informálódj,hogy ne legyen gyanús és aztán buktasd le őket.Vagy csak egyszerűen ne törődj a sráccal.
2012. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért annál kíváncsibb vagyok, hogy ne törődjek vele.
2012. nov. 29. 11:22
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdekes. De ha valóban konspirálnak, vajon mi lehet a cél??
2012. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Lehet az a céljuk, hogy az ex kiderítse, hogy szereti-e még őt, amit abból próbál leszűrni, hogy evvel a fiúval összejön-e a kérdező vagy nem és a fiú megkérdezi, hogy miért akkor tudni fogja ezt a ex és léphet is egyből...
2012. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!