Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak magába folytotta, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak magába folytotta, vagy a szerelem ilyen hamar múlik?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a csajom azzal az indokkal hogy már nem szeret (egyik pillanatról a másikra) Én még mindig nagyon szeretem, de ha beszélgetek vele úgy érzem hidegen hagyom őt és próbálja magába folytani az érzést! A szerelem tényleg ilyen hamar elmúlhat az érdeklődéssel együtt vagy csak magába folytotta? Mit lépjek most? Én még nagyon szeretem és abban bízom hogyha elfolytotta majd egy idő után csak azt vezi észre egyre több az álmatlan éjszakája...! Tanácsok, tapasztalatok jöhetnek esetleg arról is hogyan kaphatom vissza! :) Előre is köszönöm! 21F
2012. nov. 29. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, egyik pillanatról a másikra, utána még beszéltünk, találkoztunk is sokat. Én is úgy éreztem, hogy akár még lehet is valami újra, de mikor rákérdeztem, csak egy leb*szást kaptam, amiből megint veszekedés lett. "Papíron" kibékültünk, meg bocsánatot kértünk, de azóta sem keressük egymást. Ez van.
2012. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is fojtani pontos jével szoktak. De mindegy.


Amúgy megeshet, hogy már korábban elindult benne ez a folyamat, csak nem vetted észre.

Én exem is egész gyorsan túllépett rajtam, én persze bántam, de sokat nem tudtam tenni. Nem feltétlenül múlik el a szerelem hamar, de megeshet.


21L

2012. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már érlelődött benne ez a dolog.Csak most jött el az idő,hogy kimondja.Biztos,hogy nem egyik pillanatról a másikra döntött így!Az a baj,hogy lehet,hogy csak te gondolod,hogy elfolytotta az érzéseit,valójában ő már túl van rajtad.Elhiszem,hogy vissza akarod kapni,de lehet,hogy ő már nem így gondolja.35F
2012. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sztem pont hogy korábban voltak neki elfojtva az érzései, észre sem veszed és elhidegült, esetleg találhatott is mást, így kilépett ebből a kapcsolatból.


Felesleges ezen emészteni magad, lépj tovább.

2012. nov. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. :)
2012. nov. 29. 06:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lehet h az a nagyon odaadó mondhatni "lángoló" szerelem elmarad de szerintem kizárt zh csak úgy megváltozzanak az ember érzései de nem tudom nekem még nem volt ilyenem. Am lehet h most már mást szeret. Ezt nem lehet tudni .
2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!