Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van úgy, hogy van párotok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy, hogy van párotok, de igazából más tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel szemezünk meg minden, de igazából nem ismerem őt, mégis iszonyúan tetszik, ilyet még nem nagyon éreztem. Viszont ez annyira bizonytalan, egy ideje egy helyben toporgunk és nem is tudhatom biztosan, hogy ő hogyan is érez irántam.

Felbukkant egy másik fiú, akivel összejöhetnék, ő régen nagyon tetszett és bírom is, de most, hogy megismertem azt a másik srácot, más nem nagyon érdekel.


2012. nov. 28. 18:13
 1/4 destrucor válasza:
Szerintem beszéld meg a fiúval mert télleg nem lehet tudni mik a szándékai lehet csak szédít de lehet mivel van párod nem akar lépni!!
2012. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaaah, hogy eddig nem kellettél neki,de most már igen?? :D

A normálisabja azért nem mer lépni, mint ahogy én is, mert van pasitok, és ha megvan köztetek a vonzalom, stb... csak verjük a fejünket a falba, hogy miért nem ismertük meg korábban... Ez amúgy tényleg így van. Én is többször ismerkedtem meg jó lányokkal majd, kiderült, hogy több éve van barátja, háát most mit csinálhatnék, azért most nem kedvezményezek... :/ :(

2012. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De az van, hogy nekem nincs pasim. Lehetne, viszont nem az, akit én szeretnék.

Voltatok már ilyen helyzetben?

2012. nov. 28. 18:46
 4/4 destrucor válasza:
Mivel F vagyok nem:D de viccet félretéve lehet nyálas duma de halgass a szívedre és képzeld el meik fiúval tudnád jobban leélni az életed vagy ha nem ennyire komolyan gondolod csak szimplán aki jobban tetszik!!
2012. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!