Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a viselkedés mire utal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a viselkedés mire utal a leginkább?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal. Mikor vártam a buszra velem várt, nem ment haza felkapni egy kabátot (1 perc lett volna az egész), mert "azt a kevés időt is szeretné velem tölteni". Kérte, hogy csörgessem meg ha haza értem. Még csak a vonaton voltam, akkor felhívtam keveset beszéltünk és már mondta, hogy reméli jóban leszünk és találkozzunk hétvégén, mert ő jön egyetemre és a cuccait adjam vissza. Itthon csak megcsörgettem, rögtön visszahívott. Este felhívott egy annyiért, hogy megkérdezze elhoztam e a fülbevalómat, amit korábban ott felejtettem. Nyilván ha már nincs ott elhoztam.... Kedden megyek röntgenre, azt kérte hívjam fel, hogy mi a helyzet velem. Nagyon hiányzik, de bohócot csinálnék magamból, ha visszakönyörögném magam... Szerintetek mire számítsak ha találkozom vele hétvégén? Vagy mondjak le róla, ha már kifőztem ezt a levest? :'(
2012. nov. 26. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ő még szeret. Egy próbát megér, max nemet mond.
2012. nov. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egyszer eljátszottam, hogy eljöttem, majd a vasútállomástól visszafordultam. Ez lenne a második eset, ciki lenne nagyon.
2012. nov. 26. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakítás utáni állapot.... mi az előzmény?!
2012. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A hónapok során volt 2 olyan alkalom, hogy órákon keresztül sírtam. Az egyiken velem ült egy darabig, nézett, majd ott hagyott és elment tovább inni a barátaival. A másik egy lány miatt volt, félreértés volt az egész, amit elkerülhetett volna, ha mesél róla. Senkiről nem mond el szinte semmit. A hétvégén volt egy baráti összejövetel a másik lakásán. 0 kedvem volt hozzá, nem az a társaság, amiben jól érzem magam. Az exem szerint meg sem próbáltam magam jól érezni. Én kértem, hogy hadd menjek haza vagy maradjak otthon, az exemet egy szóval sem tartottam vissza. Na ez lehetetlen volt, mennem kellett. Nem volt kedvem, néztem az időt, hallgattam. Ez nem tetszett az exemnek, én pedig ismét hánytorgattam a régi dolgait. Úgy döntöttem jobb ha békén hagyom, mindig ugyanezek miatt van konfliktusunk. Állítása szerint 25x megbeszéltük, pedig csak annyit beszélt meg velem, hogy "felejtsük el"....
2012. nov. 26. 12:29
 5/9 A kérdező kommentje:
(nem az exem másik lakásán, hanem egy cimborája a "másik")
2012. nov. 26. 12:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek megpróbál majd visszaszerezni? :(
2012. nov. 26. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem szerezd vissza, ha szereted :)
2012. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben fognám magam, bemennék a munkahelyére és ott üvöltöznék, hogy szeretem. Viszont már leírtam, ez a második szakítás, de most nem mentem vissza. Így is hülye vagyok, de megint visszamenni totál dilisnek néznének :( Nagyon szeretem, szerelmes vagyok... csak indulatos... Jó lenne ha most ő teperne :( aztán lehet inkább elfogadja a döntést... Csak ezek a telefonok után nem tudom, hogy reménykedjek vagy jobb ha nem.
2012. nov. 26. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Arra utal, hogy fontos vagy neki, szeret és hiányzol. Nem "visszakönyörögni" kéne magad, hanem, ha úgyis keres téged, találkozz vele, beszéljetek.

Majd a szíved úgyis tudni fogja, mit tegyél! :)

2012. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!