Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 24 éves férfit mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves férfit mivel lehet a legjobban levenni a lábáról?

Figyelt kérdés
Mire van szükségük ebben a korban? Mit keresnek egy nőben? Nem járunk, csak ismerkedés szintjén vagyunk.
2012. nov. 25. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem azzal ha magát adja, tudom sablonszöveg, de tényleg így van.Ne hazudja magát jobbnak/rosszabbnak, és ne játszmázzon, mondja amit gondol, kb ennyi ami a belsőt illeti:D 24F
2012. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Személye válogatja. Majd ha az ismerkedés későbbi szakaszához értek, akkor már tudni fogod, hogy mit szeret. Addig pedig csak légy önmagad. Ha nem az kell neki, akkor nincs értelme egy szerepjátékkal magad mellett tartani. Csak óriási csalódás lenne a vége.
2012. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Önmagamat adom, meg érzem, hogy próbál hozzám közelebb kerülni. Attól félek, hogy unalmasnak fog tartani.
2012. nov. 25. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:
Több részletet nem árulsz el? Miért gondolod, hogy unalmasnak tartana? Egyáltalán miért lenne "unalmas" kárki is? Csak a tinik gondolják így:D
2012. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
aKÁRKI
2012. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy ő az a bulizósabb fajta. Én viszont annyira nem, néha elmegyek a barátaimmal szórakozni, de nem diszkóba.

Félek, hogy egyszer csak nem lesz miről beszélnünk. A külsőmet is inkább átlagosnak mondanám, nem vagyok ronda, de annyira szép sem.

2012. nov. 25. 15:18
 7/10 anonim ***** válasza:

cirogatas,nyakcsok, apró erintesek....

remélem tudtam segiteni!

üdvozlettel, dr Sarlatán Britniszpirsz

2012. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

dr Sarlatán Britniszpirsz

Köszönöm :D Igen, majd ha eljutunk arra a szintre, be is fogom vetni :)

2012. nov. 25. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
kloroform
2012. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
P.na!
2012. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!