Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miként szólíthatom a partnerem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként szólíthatom a partnerem?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, furcsának hangzik a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy egy férfi is szólíthatja e Kedvesemnek a partnerét, vagy azt csak a nők szokták a férfiakra mondani? :)
2012. nov. 25. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen szólíthatja
2012. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát már a nőknél is elterjedt h a férfit cicának szólítják úgyh sztem már akárkit akárhogy, ez már csak attól függ h mit engedtek meg egymás között
2012. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. nov. 25. 14:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az igazság az, hogy valójában egy homoszexuális párkapcsolat, és ezért kérdeztem. Ugyanis, nem tárom ki a kapcsolatom a külvilág felé. Aki tudhatja, az úgy is tudja. Csak a megnevezéssel voltam bajban. Ha épp beszélgettünk, akkor nem mondhatom azt róla, hogy a barátnőmmel elmentünk... Ugyanis nem nő az illető. Páromnak nem kívánom nevezni, mert véleményem szerint a zokninak van párja:D És ezért gondoltam, hogy a partnerem felé is legnagyobb tiszteletet a Kedvesem megnevezés fejezné ki, és az kevésbé árulkodó. Köszönöm a segítséget:)
2012. nov. 25. 14:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Kedvesem megszólítás teljesen jó.
2012. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. nov. 25. 14:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Ica vagy a Maris is megfelel. Nem gáz, ha valakit a nevén szólítanak. Ha becézhető neve van, akkor még külön jó is.
2012. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

14:43

Aranyos vagy, és nem is lenne gond ezzel. De minthogy az imént említettem, hogy ez egy homoszexuális párkapcsolat, és ez nem tartozik másokra, Férfiként nem mondhatom azt, hogy Ádámmal, Bélával.. akármi:D

2012. nov. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!