Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden,van egy lány akivel még tavaly összejöttem.Egy darabig jó is volt minden aztán elég sokat vitáztunk és hagytuk inkább,de igazából egyikünk sem tudja hagyni a másikat,mivel van közös baráti körünk is ezért elkerülhetetlen hogy néha összefussunk.Ez történt tegnap is a végén nálam kötttünk ki és hihetetlen jóvolt vele lenni,viszont ő nemakar többet mert sajna elég sokszor elcsesztem a dolgokat túl sokszor próbáltuk már meg és mellette ottvan neki még a suli is amire rengeteget tanul.Azóta nagyon átgondoltam a dolgokat és változtam is,szerintetek van értelme várnom rá? vagy hogyan "hódíthatnám" vissza? ő is szeret még csak fél hogy újra azlenne ami volt,énsem akarom hogy azlegyen,elfelejteni nemigazán tudom akárhogyan próbáltam és így a tegnapi óta nemtudok csak rá gondolni hiányzik és akarom őt.
2012. nov. 24. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem :)
2012. nov. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!