Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Vissza akarja szerezni vagy még mindig szereti?! Segítség!

Figyelt kérdés

Ha van egy férfi és egy csaj, akik már régen nem állnak kapcsolatban egymással, csak együtt voltak régen.

A Férfi egyedülálló, a csajnak viszont van már "újabb" pasija, és kapcsolatban van már másvalakivel, de!

De a csaj folyamatosan LIKE-olja az Exe bejegyzéseit, megosztásait, stb a Facebookon.


Facebook-on ismerősök még. És itt most nem arról van szó, hogy 1 évben 1x valami vicces idézetes képet Like-olt a csaj, mert hát azt ki lehet magyarázni hogy független az exétől és csak neki is tetszik a megosztás.


De a csaj folyamatosan, és elég feltűnően LIKE-ol minden képét, megosztását, bejegyzését, sőt még az üzenő falára is kiírja hogy Boldog Névnapot!


Jogosan gondolom hogy a csajnak még mindig tetszik a férfi? Hiába váltak szét, sőt a csajnak már van egy "újabb" kapcsolata is , mégis az exe- fényképeit LIKE-olja...


2012. nov. 23. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért érdekel ez téged?

A facebook nagy hülyeség, hidd el.. Semmi köze a való élethez.

2012. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol? Én sose néztem, h ki mit lájkolt vagy nem lájkolt, ki nem sz@rja le?
2012. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem unatkozom, hanem a férfi nekem udvarol, és már elmentünk kávézni is együtt, stb.)

de ha az exe még mindig kavar, akkor én abba nem szeretnék bele menni.

2012. nov. 23. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Oh. Az én pasim 7 éve velem van, 8 évvel ezelőtt szakított az exével és az exe a mai napig lájkolja a bejegyzéseit. Továbbmegyek, 2 éve olyanokat írt az üzenőfalára a csaj az exemnek, hogy "még/már mindig szeretlek" :D ezek az exek ilyenek, nem tudnak elszakadni, evvan. :)
2012. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!