Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Le akarom koptatni az egyik csajhavert akibe szerelmes vagyok mert van barátja és elég rossz végignézni.Már régebben is az voltam de akkor nem akart párkapcsolatot.Szóval meg akarom vele szakítani a kapcsolatot,a kérdés,hogyan? Mert elég kínos azt mondani neki,hogy nem akarlak látni
2012. nov. 23. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
"Sajnálom, nem tudok rád csak barátként tekinteni, felkavarod az érzéseimet. Ha nem lesz barátod és megengeded, hogy közeledjek feléd, légyszives keress meg."
2012. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki az igazat.Az a legegyszerűbb
2012. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bino ***** válasza:
100%

Legyél vele picit hideg és szerintem lefog szállni rólad:)

Ha nem akkor nem tudom én se :/

2012. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!