Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem lenne ciki ez? Mit javasol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne ciki ez? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

24éves pasi vagyok. Nehezen nyitok idegen emberek felé és a lányok felé is. Magas vékony srác vagyok, nem vagyok valami férfias kinézetre. Csendesebb visszahuzódóbb vagyok. Ennek oka hogy születésem óta nem látok az egyik szememre és nem bírom és nem is szeretem magam, kevesebbnek érzem magam.. Nehezen tudom elhinni hogy kellhetek valakinek így is, mivel éjszaka ki kell vennem a lencsét..és akkor látszik..


-na meg 24évesen elkezdeni valahogy csajozni semmi tapasztalattal..


2012. nov. 23. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem előrször a lelkedben és az agyadban kell rendbeteni ezt. de egyántalán nem ciki ez. nyílván több hátránya van mint előnye főleg, hogy te rosszul érzed magad emiatt de van előnye is pl: így ha találsz valakit és tényleg szeret tudhatod, hogy nem csak kamuból mondja
2012. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oké, tudom, hogy könnyű mondani, de szerintem ezen ne aggódj. Ettől nem vagy kevesebb.

Ha mondjuk a fél kezed hiányozna akkor sem (vagyis egy kézzel kevesebb lennél, de érted :D), akkor sajnos előfordulhat, hogy ez valakit zavar, de szerintem a te eseted egyáltalán nem ez a kategória!

Nem késő elkezdeni most sem, csak legyél mindig kedves, vicces, lehessen veled beszélgetni, és próbálj meg magabiztos lenni :)

Nem mindenkinek tetszik az, ha valaki nagyon izmos, van akinek pont a magas/vékony alkat jön be, úgyhogy szerintem ezzel sem lesz gond.

2012. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!