Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elszeretni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elszeretni a barátjától a lakótársam?

Figyelt kérdés
Üdv. Kb 3 hete költöztem új lakásba a városban ahol tanulok. Úgy alakult a dolog, hogy egy lánnyal lakom együtt (mindkettőnknek sürgős volt a lakás így nem válogattunk), akivel előtte nem is ismertük egymást, neten találtam rá a hirdetésére hogy lakótársat keres. Egy szó mint száz, beleszerettem. Legalábbis nagyon-nagyon-nagyon bejön. A gond ott kezdődik, hogy van barátja, kb 1 éve. Valahogy meg kéne szereznem, és tudom hogy nem lehetetlen a dolog, hiszen együtt lakunk, gyakorlatilag többet van velem mint a barátjával, szóval a terep megvan, csak nem tudom milyen stratégiát alkalmazzak, hogy sikerüljön és ne az legyen a vége, hogy összeveszünk vagy a barátja rájön a turpisságomra. Egyébként mindketten egyetemisták vagyunk (teljesen más szak), ő 20 én 22 éves. Elköltözni+elfelejteni nem akarom, ő kell nekem.
2012. nov. 21. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép vagy!Gratulálok
2012. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szép dolog, majd ha tőled is elszereti valaki a barátnődet, majd megtudod milyen "jó" érzés.
2012. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy komplett öcsém.Az más,hogy tetszik egy dögös bula,de ha már pasija van,pláne 1 éve,akkor hagyd békén.És együtt élő embereknél elő fordulhat olyan vonzalom,ami másképp nem akalulna ki,ha nem közös házban élnétek.
2012. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na oké, de aki olyan azt elvileg el se lehet szeretni nem? De amúgy ja, f@szé' nem nézel olyat akinek nincs senkije.
2012. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Necsinald ezt mert g.nesag,valoszinuleg a pasija is szereti,lehet jobban is mint te es te meg belesz.rsz a kapcsolatukba,mennyi csaj van meg a varosban? Nehogy mar pont ez az egy kell aki mar mase!!
2012. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gondolj abba bele,hogy: elszereted,összejöttök.neked soha nem fog eszedbe jutni,hogy "ezt a lányt el lehet csábítani"?dehogynem.a többit tudod.bizalmatlanság,szakítás.

várd ki a sorod,ha te is nagyon bejönnél neki,már biztos lépett volna,nem...?

2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sok itt az álszent duma..

csinálj úgy, mintha egy bulira készülnél egy olyan napon, amikor tudod hogy ő este otthon lesz egyedül. vegyél piát és indulj is el, de a lépcsőn forduljon ki a bokád. ezután visszabicegsz és kinyitod az italt, fájdalomcsillapításként. és persze csak az ökör iszik magában és mivel neki sincs jobb dolga, akár csatlakozhat is:D

2012. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Legyél vele nagyon jófej, viccelődj húzd az agyát.

Ha a barátja bármikor hibázik, emeld ki hangoztasd neki.

Ne mozdulj rá túl hamar az mindent elronthat. Mindenekelőtt

meg kell magad szerettetni vele. Ha kigyúrt vagy akkor ne szégyenlősködj előtte.

2012. nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bármennyire hamar eljönne a pillanat, hogy pl lefeküdne veled, ne tedd! Semmiképp ne siesd el, mert megfogja bánni, elköltözik...stb, aztán esélyed se lesz.

Szóval, ha tényleg kell a csaj, az akár hónapokba is telhet, hogy kialakuljon benne, hogy elhagyja érted a barátját, ez hosszú folyamat, legyél vele kedves, nagyon figyelmes, bármilyen apróságot megemlít, hogy mit szeret, mire vágyik, egy váratlan pillanatban lepd meg vele. Nagyon meg fog lepődni és nagyon jól fog neki esni, Ha sok ilyen húzásod lesz, biztos közel kerülsz majd a szívéhez.

Semmiképp ne mutasd ki az elején, hogy bejön neked! Tényleg fokozatosan haladj csak, de legyél vele nagyon jó fej mindig, hogyha rád gondol az jusson eszébe, hogy veled mindig jól érzi magát, kapcsolódjon hozzád a gondolatában a boldogság.

Engem is ilyen fokozatosan csábított el a mostani barátom az előzőtől, szóval tudom miről beszélek...bár nekünk már igazán haldoklott a kapcsolatunk, szóval csak akkor válik ez be, ha a csaj amúgy is kilépne szíve mélyén a kapcsolatából. (Ja és nem csaltam meg az előző barátomat vele!)

2012. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyire szánalmas vagy... Ha a csaj szereti a barátját, sehogy sem fogod "elszeretni". Én biztosan lekoptatnálak, akárhogy is tepersz. Ha pedig ezek után sem hagysz békén, a pasimnak is szólnék, hogy zaklatsz!!!
2012. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!