Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondjátok el a szüleiteknek, hogy van barátotok? (Jártok)

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és sok barátnőmnek (mind 12) van barátja ("pasija"), és azon gondolkoztam, hogy ők hogy mondják vajon el a szüleiknek? Mármint például mennek nyári táborba, összejönnek valakivel, és úgy állítanak haza hogy lett egy "pasijuk"? És vajon mit reagálhatnak a szüleik?

2012. nov. 20. 21:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
az én muterom úgy tudta meg, hogy meglátta a háttérképemet telón (a barátnőm volt:) ) aztán kérdezte hogy ez ki? mondtam hogy a barátnőm... aztán aszondta' hogy ja jó... :D az ő muterja meg úgy tudta meg, hogy mindig fent voltam náluk... xd
2012. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
66%
Nem kell kifigurázni, és lenézni.. Ilyen korban ez a diákszerelem nagyon aranyos dolog. Nyilván határokkal. Szerintem. :) 12/L
2012. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
ha szeretnél vele találkozni és kérdezi kivel egyszerűen elmondod h a barátoddal:D.. ennyi.. szerintem egy normális szülő etzt nem reagálja túl. 13/L
2012. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Dorcyy99 válasza:
én elsem mondtam....
2012. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Anya van pasim.Ennyi:)
2012. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Dorcyy99 válasza:
kb.....bár én nem fogom elmondani
2012. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
12évesen nem a pasizásra kellene koncentrálni!!
2012. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy arra koncentrálok? -.- Nem is ismersz! Mellesleg ha azt mondod, hogy a tanulásra kéne, akkor én eléggé arra koncentrálok, mert eddig végig kitűnő voltam, és még most is jól teljesítek. Én csak érdeklődtem, ez nem azt jelenti hogy odafekszem az első pasinak akit látok...
2012. dec. 17. 21:27
 19/19 anonim válasza:
sehogy. ráérünk(én 13 vagyok) nekem életembe nem volt még pasim. hagyd a témát.
2014. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!